“Më pickoni, më pickoni”, këngëtarja shqiptare realizon ëndrrën e jetës

“Më pickoni, më pickoni”, këngëtarja shqiptare realizon ëndrrën e jetës

Të jesh në kopertinën e revistës prestigjoze “Vogue” mund të jetë një ëndërr e shumë këngëtarëve dhe ata që arrijnë ta realizojnë këtë gjë duhet të ndihen vërtet të priviligjuar.

Këtë radhë në kopertinën e “Vogue” qëndron këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa dhe nuk arrin ta besojë. Ajo është shfaqur mjaft e emocionuar në statusin e saj në Instagram dhe u kërkon ndjekësve ta pickojnë.

“Më pickoni, më pickoni, më pickoni. Ëndrra ime u bë realitet,”- shkruan Dua. Gjithsesi intervista e saj nuk është publikuar ende dhe na mbetet të presim.

COMMENTS