“Mbaje të q**sha motrën”, Kokëdhima në gjykatë: E theva xhamin për t’u mbajtur, ata futën marshin të më shtypnin

“Mbaje të q**sha motrën”, Kokëdhima në gjykatë: E theva xhamin për t’u mbajtur, ata futën marshin të më shtypnin

Ka dalë sot në Gjykatën e Vlorës shtetasin Mihal Kokëdhima, i a.rrestuar pasi goditi furgonin e një grupi turistët spanjollësh që kishin drekuar në restorantin e tij.

Ai përfaqësohej në seancë nga dy avokatë, ndërsa gjyqtari i çështjes është Esmerilda Habilaj.

“Më morën zvarrë me makinë. Ç’është kjo punë nuk kam prekur njeri me dorë. Ku kanë faktet që i preka me dorë.

Më rrëzuan në Qeparo, nga makina. Unë nuk e theva xhamin për t’i dëmtuar por për t’u mbajtur. Unë u mora targën, telefonova policinë.

Ata futën marshin të më shtypnin, dhe unë u hodha ne kroskot. Kam dy fëmijë në shkolle në Gjermani. Ne dy muaj punojmë. Më lini të punoj”– ka thënë Kokëdhima.

Avokatët mbrojtës kanë kërkuar masë sigurie më të butë, duke ofruar edhe garanci pasurore deri në 3 mijë euro.

izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat