ankara escort

google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

LSI fillon lehjet pas Likes me anë të “askushit” kundër reformës dhe Europës: “Nuk është punë ambasadorësh, janë idiotë, injorantë”

LSI fillon lehjet pas Likes me anë të “askushit” kundër reformës dhe Europës: “Nuk është punë ambasadorësh, janë idiotë, injorantë”

Pas kritikave që presidenti Ilir Meta i bëri misionit ‘Euralius’ në Shqipëri për zbatimin e reformës në drejtësi, edhe ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka filluar sulmet ndaj saj. Ai thotë se nuk është aspak i suprizuar nga shkarkimi i sotëm i gjyqtarit Edmond Islamaj.

“Kjo nuk është punë Ambasadorësh, nuk ka qenë kurrë.Ambasadorët në këtë çështje janë idiotë, janë injorantë, nuk kuptojnë asgjë.Nuk vinë nga bota e jurispruidencës por nga shkollat e diplomacisë ku mësohet gënjeshtra.Shtetet dhe organizatata që ata përfaqësojnë ka vite që Shqipërinë nuk e kanë në refene.

Sa për Shqipërinë mirë janë këto punë. Në disa agjenci donatore reforma në drejtësi e Shqipërisë figuron thjesht si një zë finance.Kaq është kjo punë, banale fare. Reforma në drejtësi nuk është cilësisht e duhura. Zhgënjimi do të jetë edhe më i madh.”- tha Manjani

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
Lipstick kıbrıs