google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

“La Casa De Papel”… seriali po bën namin në gjithë botën! Aktorja zgjedh kryeqytetin shqiptar: Do të doja të quhesha Tirana (Video)

“La Casa De Papel”… seriali po bën namin në gjithë botën! Aktorja zgjedh kryeqytetin shqiptar: Do të doja të quhesha Tirana (Video)

“La Casa De Papel” është një nga serialet më të ndjekur në “Netflix” dhe vetëm pak javë më parë u prezantua sezoni i tretë i tij. Ky serial është pëlqyer shumë edhe nga shqiptarët dhe duket se vetë kasti i aktorëve e njeh mirë vendin tonë. Në një intervistë të realizuar së fundmi njëra prej aktorëve të “La Casa De Papel” e njohur si Nairobi ka përmendur emrin e kryeqytetit shqiptar.

Aktorët të cilët luajnë rolin e grabitësve në serial kanë nga një nofkë me emrat e kryeqyteteve të ndryshme të botës, ndaj në intervistë Nairobi është shprehur se do të donte të kishte emrin e Tiranës. Kur u pyet se çfarë emri do të zgjidhte, Alba Flores aktorja e rolit të Nairobit u përgjigj: “Do të doja emrin e një qyteti me forcë, me pasion. Kryeqyteti i Shqipërisë, Tirana. Tirana më pëlqen shumë”. Pas saj të gjithë aktorët e tjerë tundën kokën, si një formë miratimi duke treguar se zgjedhja e saj ju pëlqen shumë.

COMMENTS

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
Lipstick kıbrıs