Kur flasin e çirren Sali Berisha dhe Lulzim Basha!

Kur flasin e çirren Sali Berisha dhe Lulzim Basha!

Nga Bujar Cani

Flasin Sali Berisha dhe Lulzim Basha që kur ishin në pushtet vranë dhe zhdukën trupin e patriotit Remzi Hoxha……

Flasin këto që kur ishin në pushtet hodhën në erë një fshat të tërë e vranë 26 veta, plagosën mbi 300 veta e shkatërruan me qindra shtepi e bizneze…..

Flasin këto që palosen dhe hodhën në mes të livadhit trupin e Kosta Trebickës dhe trupin e Sokol Olldashit në një cep rrugë dhe u sajuan vdekjen gjoja në një aksident rrugor..

Flet Sali Berisha që është rregjistruar me zë e figurë në një miting në Tropojë, që per njerin nga djemte e Haklajve…se atë e dua ose të gjalle, ose të vdekur…dhe mbas asaj fjale në Tropojë nga Saliu…rënduan mbi djemtë e Tropojës dhe fiset e tyre mbi 300 e ca vdekje vetëm për fajin tënd Sali Berisha…

Flasin këto që në mes të Tiranës dhe bulevardit të saj kryesor, në mes të ditës me diell, pushkatuan 4 qytetarë të pafajshëm dhe fajin e patën 4 qytetarët e pafajshëm që protestuan…

Flasin këto pra, Sali Berisha e Lulzim Basha që vodhën, dogjën, vranë, shkatërruan e grabitën pasurinë kombëtare dhe krijuan vitin e zi të 1997 dhe shkatëruan një shtet të tërë..

Flasin këto tradhëtarë që e shitën një pjesë të truallit shqipëtar tek Greqia, duke bërë një akt të pastër tradhëtie kombëtare..

Flasin Sali Berisha e Lulzim Basha, që po e marrin vesh se po u vjen fundi i tyre politik dhe njerëzor, pra në ikjen e tyre përfundimtare nga skena shqipëtare, nuk dinë më as të gënjejnë, por gjejnë një njeri të diskretituar dhe as të besuar, që e njeh i gjithe opinioni vlonjat si mashtrues e dallaverexhi, pra gjejnë një halabak, dhe ashtu siç i ka punët PD-ja dhe Sali Berisha e Lul Basha, jane bërë si klloun cirku, dhe ku kanë përfunduar këto njerëz dhe beteja e lufta e tyre opozitare…

…#shkruar nga….@bujarcani1..

izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat