Ku keni jetuar ju çifti “atdhetar” Mona dhe Ilir kur Fazlliçi pajisi me çertifikatë sigurie kombëtare..?!

Ku keni jetuar ju çifti “atdhetar” Mona dhe Ilir kur Fazlliçi pajisi me çertifikatë sigurie kombëtare..?!

Ku keni jetuar më parë ju çifti “atdhetar” Mona dhe Ilir..?
Ku ishit ju kur Sali Berisha pajisi me çertifikatë të siguris kombëtare sërbo=boshnjakun Damir Fazlliçin?

I cili përvçse privatizonte dhe blinte troje shqiptare me tarifën 1 euro, por hynte e dilte në Parlamentin shqiptar sikur të ishte biri i Ismail Qemalit..?!

Ku ishit ju, ku vall keni jetuar o “atdhetar” të përvëluar në zjarrin e atdhedashurisë kur Berisha emëronte e dekretonte ministra të qeverisë eksponent të dyshimtë me origjin greke..?!

Ku keni jetuar ju o matrapaz, mashtrus e manipulator kur Partia juaj familjare fuste në gjirin e sasj si deputet minoritar të deklaruar e të sprovuar si antishqiptar..?!

Tani u kujtuat ju se egziston një Shqipëri dhe ajo nuk duhet cënuar nga një djalë i ri 100% shqiptar me rrënjë e me gjakë në damar..?!

Jeni “patriotët” e fundit folklorik dhe përfitues politik dhe ekonomik që ka njohur e do njohë shoqëria shqiptare!

Jeni shum vonë, jeni të vonuar që të shprehni ndjenjën tuaj të “munguar” ndaj atdheut të shqiptarëve, Shqipërisë tonë!

Shikoni e bëni ndonjë lekë, se atë dini të bëni mësëmiri.. Lërini shqiptarët që ti zgjidhin vetë problemet dhe hallet e tyre..Ky është nderi më i madhë që mund ti bëni Shqipërisë..Të heshtni!!!/FB/

izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat