Kthesa e befasishme e motit: Nisin reshjet e borës, çfarë do të ndodhë në orët në vijim

Kthesa e befasishme e motit: Nisin reshjet e borës, çfarë do të ndodhë në orët në vijim

Nesër priten reshje të dobëta në pjesën qëndrore dhe në jug të vendit.

Në jug- lindje të vendit reshjet do të jenë në formën e borës.

TEMPERATURAT

Nesër (e enjte, dt. 05) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 8 / 14 °C

në vendet e ulëta: 4 / 13 °C

në vendet malore: -3 / 6 °C

ERA

Nesër (e enjte, dt. 05) era pritet të fryjë mesatare, ndërsa në bregdet ajo pritet të fryjë deri e fortë.

izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat