Ivanka Trump feston 38-vjetorin dhe shfaqet si “vajzë fshati”…pa make-up (Foto)

Ivanka Trump feston 38-vjetorin dhe shfaqet si “vajzë fshati”…pa make-up (Foto)

Ivanka Trump, vajza e presidentit të SHBA-së Donald Trump ka festuar ditëlindjen e saj.

Ivanka ditën e lindjes e saj të 38-të e nisi me një vrapim.
Në rrjetet sociale ajo ka shpërndarë një foto, ku shfaqet pa make-up duke treguar bukurine e saj natyrale.

Padyshim, ajo shquhet për paraqitjet dhe stilin e saj unik.

foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri

izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat