google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

“I sëmur” rëndë sa nuk njeh as veten: Basha “k.illeri” i PD-së i kthen përgjigje Ramës sikur të ishte Azem Hajdari!

“I sëmur” rëndë sa nuk njeh as veten: Basha “k.illeri” i PD-së i kthen përgjigje Ramës sikur të ishte Azem Hajdari!

Lulzim Basha në një takim me militantet e paktë që i kanë mbetur akoma nga fshatrat rreth Durrësit i ka kthyer përgjigjie edhe letrës publike të kryeministrit Edi Rama i cili e ftoi në dialog pa kushte.

“”Për gjashtë vite e gjysëm ne e kemi luftuar klëtë betejë në ditë të mira dhe të vështira, kur na përqeshnin. Ne e kemi luftuar këtë betejë jo për interesat tona por të bindur se pa i dërguar para drejtësisë kriminelët.

Shqipëria nuk mund të shkojë drejt Europës. Misioni ynë është një mision kombëtar, kur vijnë momente i ky i sotmi kur një parti e madhe duhet të vendosë nëse do të zgjedhë rrugën e pazarit me të keqen pao rrugën e vështirë në betejën për njerëzit. Ne e kemi ndalur ccdo kalkulim të vogël politik.

Ne nuk luajmë. Edi Rama ne nuk pranojmë teatër mbi interesat e shqiptarëve. ne kemi një mision që nuk i takon një partie të jashtëzakonshme por jemi bashkimi që hodhi dikaturën e Enver Hoxhës. Ne jemi bashkimi që do ta shembë këtë me çdo çmim dhe çdo sakrificë.,”-tha Basha.

Në të vërtet Basha nuk është bashkimi por krimi i pandëshkuar i një pushteti kriminal që ka mbi kurriz veprat penale të vrasjes grabitjes tradhëtisë dhe mashtrimit. Siç duket është rëndë mendrisht kur nuk njeh as veten e tij se kush është dhe kë përfaqëson dhe bën thirrje se ai do luftoi për demokracinë si vrasës dhe hajdut i pandëshkuar…i papenduar.

COMMENTS

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
Lipstick kıbrıs