google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

Historia që bëri bujë në Itali, kush është Marku me biznese në Shqipëri

Historia që bëri bujë në Itali, kush është Marku me biznese në Shqipëri

Gabriele Parpiglia, gazetari i njohur italian ishte i ftuar sot në “Piter Pan”, për të folur lidhur me një ngjarje e cila ka bërë bujë në mediat italiane.

Një nga emrat më të famshëm të botës së televizionit dhe artit në Itali, Pamela Prati e ftuar në një emision italian foli për martesë dhe shprehu dëshirën për të pasur dy fëmijë me Mark Caltagirone.

U përfol se bashkëshorti i ardhshëm i Pamela Pratit kishte biznese të përqëndruara në Shqipëri. Një grup hetuesish pyetën në Qendrën Kombëtare të Regjistrimit të pasurive për ndonjë sipërmarrje në emrin e Mark Caltagirone, por asnjë rezultat.

Marco ose Markun nuk e pa askush asnjëherë dhe nuk dihet a ekziston ky person. Parpiglia së bashku më nje koleg tjetër kanë hedhur dritë mbi të vërtetën e historisë së Pamela Pratit e cila së bashku me dy partneret e saj të një agjencie talentesh kanë sajuar një histori.

Një nga dëshmitaret e kësaj historie ka dhënë një prononcim ekskluziv për Gabriele Parpiglia. Ai vendosi ta ndajë për herë të parë videon në “Piter Pan”.

Intervista e Gabriele Parpiglia me një nga anëtaret e agjencisë: Parpiglia: Rreth kësaj martese qarkullojnë lajme të rreme që edhe sot nuk gjejnë përgjigje.

Por ti je ndër të paktat që je pozicionuar në krah të Pamela Pratit. Përse e ke mbrojtur këtë situatë? – Sepse unë jam një person që beson shumë në miqësi, ndaj i kam mbrojtur…. kur pashë deklaratat e tyre, më ngriu gjaku.

Parpiglia: Çfarë ke parë? – Kam parë një sekuencë ku Pamela Perriciolo menaxherja jonë, fliste me zë të transfromuar burri tek portali FanPage duke u shtirur sikur te ishte avokati i çështjes; me ngriu gjaku. Por në këto rrethana jashtë restorantit, Pamela Perriciolo më tregoi një foto të Markos …

Parpiglia: Ia kërkove ti? – Jo. Në shtëpinë e saj. Parpiglia: Pra ti ke parë foton e Marco Catalgirone? – Te tretën. Një foto ma tregoi Eliana, foton e dyte të Marc ma treguan Eliana dhe Pamela së bashku, dhe të tretën ma tregoi Pamela dhe ishte prapë një Marc tjetër.

Parpiglia: Nëqoftëse ato do të thonë se këto fjalë që ti po thua tani janë gënjeshtra, si do ti përgjigjeshe? -Ato mund të thonë tani që është e gjitha një gënjeshtër por unë kam provat që demonstrojnë genjeshtrat e tyre. Ato për mua nuk ekzistojnë më. Mbyllet një kapitull dhe unë nuk dua t’ia di më… Më kanë vënë në lojë dhe janë tallur me mua.

Parpiglia: Sipas teje Marco Caltalgirone ekziston apo jo? – Marko Caltagirone për mua nuk ekziston Burimi: tvklan.al

COMMENTS

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
Lipstick kıbrıs