“Hape dreqi e mori”! Dy moderatoret shqiptare e bllokojnë në ashensor: Personazhi i njohur televiziv shpërthen në të shara dhe nuk lë gjë pa thënë: Vari *****! (Video)

“Hape dreqi e mori”! Dy moderatoret shqiptare e bllokojnë në ashensor: Personazhi i njohur televiziv shpërthen në të shara dhe nuk lë gjë pa thënë: Vari *****! (Video)

Dy moderatorët e njohura, Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu i kanë bërë një kamerë të fshehtë stilistit të njohur Niko Komani, i cili e ka deklaruar gjithmonë se është klaustrofobik.

Fillimisht Niko takon gazetarin Ronaldo dhe ky i fundit i thotë të ngjitet në katin e tretë pasi e presin gocat.

Por në këtë moment, Komani blllokohet në ashensor.

“Ronaldo…Ronaldoo nuk punon! Ua nuk ka valë ja q*fsha ro*bt”- thotë Niko.

“Rolando, kam ngecur. Hë pra me lale. Nuk jam mirë po hape ashensorin. Më ka kap stresi, hape ashensorin,”-dëgjohet duke thënë Komani.

Ronaldo bën sikur merr në telefon teknikët e ashensorit dhe bën sikur nxehet me to, e ndërsa stilisti klaustrofobik bën sikur merr veten me të mira duke regjistruar në vlogun e tij.

“Përshëndetje, jam këtu tek ashensori i Thumb dhe po shkoj të takoj gocat për të folur për projektet e mia. Jam pak ters si individ ose është hera e parë që takoj këtë gazetarin dhe ka ardhur ky ters. Po e marr me sportivitet edhe pse jam klaustrofobik,”- thotë ai.

Gazetari vjen sërish dhe i thotë Nikos se nuk ka çfarë t’i bëjë ashensorit dhe se nuk ka faj ai.

“Po hape tani, dreqi e mori! Ta mbarojmë këtë punë këtu e të iki se kam 100 punë. Qendër tregtare vari ka*in!”- nxehet stilisti më tej.

Gazetari liron ashensorin dhe i tregon Nikos se ishte kamera e fshehtë, por në fytyrën e këtij të fundit nuk ka asnjë buzëqeshje!

izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat