ankara escort

google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

Gjebrea ka datëlindjen, nuk do ta besoni se sa vjeç bën moderatori i njohur

Gjebrea ka datëlindjen, nuk do ta besoni se sa vjeç bën moderatori i njohur

Moderatori i njohur i “E Diela Shqiptare” Ardit Gjebrea feston sot ditëlindjen e tij. Artisti dhe kantautori i shumë perlave muzikore në vend do të ketë një ditë të mbushur me urime e tufa lulesh nga miqtë e të afërmit.

Por nëse po pyesni veten se në çfarë viti ka lindur Gjebrea, na lejoni t’ju tregojmë se producenti ka lindur më 7 Qershor të 1963, pra sot feston plot 56 vite jetë, ndonëse duket qartazi se koha ka ngecur për artistin shqiptar!

Gjebrea edhe pse ka kohë që është tërhequr nga muzika, vijon të jetë i pranishëm në ekran, përmes emisionit të tij të përjavshëm të të dielave.

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
Lipstick kıbrıs