Gergu nxjerr foton e veçantë të festimit të vitit të ri nga familja Rama: Për aq sa mund ta kujtoj gjithmonë, kam…

Gergu nxjerr foton e veçantë të festimit të vitit të ri nga familja Rama: Për aq sa mund ta kujtoj gjithmonë, kam…

Familja e kryeministrit Rama e ka pritur ndërrimin e viteve nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Ka qenë djali i madh i kryeministrit Edi Rama, Gregu i cili ka postuar një foto me Rean, vajzën e Linda Ramës, dhe të voglin e familjes, Zahon.

“Për aq sa mund ta kujtoj gjithmonë, kam dashur ta kem këtë foto. Gëzuar Vitin e Ri”, shkruan Gregu krahas fotos.

Pas kësaj kuptuam se, ai dhe Rea gjithmonë do përpiqen t’a kënaqin sa më shumë Zahon.