Gazetari mallkon Bashën pse futi Murrizin në parlament, deputeti i kthen përgjigje: O frede lela…!

Gazetari mallkon Bashën pse futi Murrizin në parlament, deputeti i kthen përgjigje: O frede lela…!

Deputeti demokrat Myslim Murrizi ka replikuar me gazetarin Alfred Lela.

Teksa ky i fundit përmes një postimi në rrjetin social Facebook ironizonte fjalimin e deputetit, ligjvënësi i ka kujtuar bashkëpunimin me kryedemokratin Lulzim Basha.

“Hahahaha frede lela!!!!! O Freço Lela! Kur ka qene MM ne parlament, ti o FL dhe LB keni qene ne PS sepse jeni BPL dhe PDRS dhe S H L P”, shkruan Murrizi.

Ndërkohë, më herët, gazetari Lela shkruante:

“Kur shoh e dëgjoj MM në Kuvend, fus koken nder duar dhe them të vraftë zoti o LB“, nënvizon Lela.

izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat