FOTOT/ Ish-kandidatja për deputete dhe avokatja e Bashkisë së Tiranës po çmend të gjithë me format e saj

FOTOT/ Ish-kandidatja për deputete dhe avokatja e Bashkisë së Tiranës po çmend të gjithë me format e saj

Ish-kandidatja për deputete, Arnida Capi dhe avokatja e Bashkisë së Tiranës, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me setin e radhës të fotografive nga plazhi.

Veshur me bikini, Arnida ka ekpozuar asetet e saj, e bukur dhe e kolme, avokatja ka treguar të p.asmet ndërsa është me pamje nga dritarja.

Arnida Çapi ka konkuruar në garën për deputete në vitin 2013, por nuk arriti të fitonte. Duket se Arnida nuk e ka gjetur veten në politikë, dhe në profilin e saj në rrjete sociale nuk mungojnë fotot provokuese.

izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat