malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
FOTOT/ Del lista e notave të “ekselentes” që u hoq padrejtësisht nga puna dhe i shkruajti Ramës – Tellalli
google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

FOTOT/ Del lista e notave të “ekselentes” që u hoq padrejtësisht nga puna dhe i shkruajti Ramës

FOTOT/ Del lista e notave të “ekselentes” që u hoq padrejtësisht nga puna dhe i shkruajti Ramës

Ilda Topalli, ish-sekretarja e parë e Konsullatës së Përgjithshme në Stamboll, e cila u shkarkua nga ministri në detyrë për Punët e Jashtme, Gent Cakaj, sapo ai nisi reformën në shërbimin e jashtëm, i është drejtuar me një letër Kryeministrit Rama.

Ajo nder te tjera, teksa ankohej per heqjen me pa te drejte nga pozicioni qe mbante, theksonte se ajo eshte nje studente ekselente dhe me kualifikime te larta.

“Hidhu një sy kualifikimeve të një vajze 28- vjeçare, pa parti, pa miq, pa ryshfete, pa kurvëri e pa lidhje farefisnore në administratë!”, shkruante Topalli ne letren e saj drejtuar kryeministrit.

Por, po ti hedhesh syte shkollimit te saj, ne fakt konfirmohet e kunderta. Ajo ka studiuar per Shkenca Politike ne UT ne vitet 2009-2012.

Notat e saj siç shihen edhe me poshte, jane te tilla qe kurresesi nuk mund t’a cilesojne ate studente ekselente, pra nuk eshte nje mesatare mbi 9.

Madje, edhe ne, mbrojtjen e diplomes, Topalli ka marre 7, nje note qe eshte larg ekselences.

COMMENTS

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
Lipstick kıbrıs