FOTO/ Plas gallata në rrjet me Bashën, Monikën dhe burrin e Monikës… që nuk ja themi dot statusin se i bie të shkelim Kushtetutën

FOTO/ Plas gallata në rrjet me Bashën, Monikën dhe burrin e Monikës… që nuk ja themi dot statusin se i bie të shkelim Kushtetutën

Rrejti ka ironizuar protestën e djeshme të opozitës. Duke iu referuar deklaratave të Bashës dhe Kryemadhit se 85% e shqiptarëve refuzuan Ramën, në internet janë shpërndare disa meme ku thuhej se në protestë ishin rreth 3 milion shqiptarë. Krijuesit e rrjeteve sociale nuk janë ndalur vetëm tek pjesmarrja e ulët e protestës së PD dhe LSI, por kanë ironizuar dhe ngjarjet e fundit politike në vend.

izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat