FOTO/ Gafa e Berishës me fituesin e “Topit të Artë” Lulka Modric dhe rrjeti që nuk ndal së qeshuri

FOTO/ Gafa e Berishës me fituesin e “Topit të Artë” Lulka Modric dhe rrjeti që nuk ndal së qeshuri

Kryeministri Edi Rama nuk heq dorë nga videot dhe fotot humoristike në drejtim të rivalëve të tij politikë.

Ditën e sotme ish-kryeministri Sali Berisha dha vlerësimet e tij për futbollistin Luka Modric i cili rrëmbeu ‘Topin e Artë’, ndërkohë që kishte publikuar edhe foton e këtij të fundit, por në vend ta quante Luka Modriç e ka pagëzuar me emrin Lulka Modriç.

Pas ‘lapsusit’ të Berishës ka shpërthyer një mori komentesh nga fansat të cilët ja kanë plasur gallatës me statusin e Berishës, e ku ky i fundit është detyruar ta korrigjojë statusin.

Por kjo foto nuk mundi të mos kalonte nga duart e Ramës, i cili pas gabimit të Berishës ka zëvendësuar Luka Modriç me kreun e PD-së Lulka Bashën.

COMMENTS