google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

“Fikni makinat dhe bllokoni rrugët”, protesta e dështuar që “fiku” sërish Lulin

“Fikni makinat dhe bllokoni rrugët”, protesta e dështuar që “fiku” sërish Lulin

Partia Demokratike kishte paralajmëruar se ditën e sotme në orën 12:00 do të zhvillonte një protestë kundër rritjes së çmimit të karburantit.

Nisur nga pr.ligji i qeverisë për taksën mbi karburantin, PD një ditë më parë njoftoi se “Ditë e hënë, datë 15 korrik, të gjithë drejtuesit e automjeteve të fikin automjetet e tyre në rrugë, rrethrrotullime dhe kryqëzime prej orës 12:00-15:00 në shenjë proteste për uljen e çmimit të naftës, minimumi në 150 lekë të reja për litër”.

Por, ndërkohë që tashmë ora është 12:15 minuta ende nuk ka asnjë protestë. Siç duket ky rezulton të jetë një tjetër dështim i kreut të Republikës së re, Lulzim Basha.

COMMENTS

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
Lipstick kıbrıs