ankara escort

google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

Ëndrra e miliona burrave në të gjithë botën vjen në Shqipëri, Carla Bruni ndez zemrat shqiptare në qytetin antik (Video)

Ëndrra e miliona burrave në të gjithë botën vjen në Shqipëri, Carla Bruni ndez zemrat shqiptare në qytetin antik (Video)

Ish-zonja e parë e Francës, Carla Bruni do të mbajë koncert më datë 21 QERSHOR në amfiteatrin e Butrintit.

Gruaja e ish Presidentit Nicolas Sarkozy do të vijë në Shqipëri për herë të parë në kuadrin e Ditëve të Muzikës.

Më 21 qershor ajo do të jetë në amfiteatrin e Butrintit ku do të prezantojë albumin e saj të ri “French Touch”.

Me anë të një videoje që ka publikuar në profilin e saj në Facebook, Bruni fton të gjithë shqiptarët që të shkojnë në amfiteatrin e Butrintit për ta dëgjuar.

“Përshëndetje të gjithëve në Shqipëri. Doja t’ju thoja që quhem Carla Bruni dhe do të këndoj për ju në Ditën e Festës së Muzikës, në Teatrin e vjetër të Butrintit në orën 21:00.

Shpresoj të jeni atje,”- dëgjohet të thotë diva e muzikës në video.

“French touch” është albumi i pestë që kantautorja dhe modelja e njohur ka hedhur në treg.

Carla Bruni është vlerësuar si një nga gratë më të rëndësishme në botë nga revista “Forbes” në vitin 2010.

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
Lipstick kıbrıs