ankara escort

google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

E papritur! Ja çfarë bëjnë brenda parlamentit gjerman këta të rinj! (Foto)

E papritur! Ja çfarë bëjnë brenda parlamentit gjerman këta të  rinj! (Foto)

Një incident i papritur ka ndodhur kur Wolfgang Schäuble foli në parlamentin gjerman mbi “Rininë dhe Parlamentin”.

Teksa presidenti i Bundestagut, Schäuble mbante fjalimin në parlament, rreth 20 të rinj hapën banderolën ku shkruhej “Klima juaj politike = Shkatërrim”, ndërsa më pas të rinjtë janë shtrirë në dysheme.

Sipas gazetës gjermane Welt, të rinjtë donin të ushtronin presion mbi qeverinë federale dhe të theksonin se sa dramatike është situata.

“Ne nuk e shohim këtë koalicion duke marrë seriozisht krizën më serioze të njerëzimit”,- tha aktivisti Maximilian Reimers.

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
izmirkanal d canlıankara escortbitcoin minerantalya escort
escort99.com
Lipstick kıbrıs