E bija e Albërie Hadërgjonaj deklaron: Nuk jam shqiptare!

E bija e Albërie Hadërgjonaj deklaron: Nuk jam shqiptare!

Edhe pse Anxhelina nuk është më fare aktive në fushën e muzikës ajo ka krijuar fansat dhe popullaritetin e saj me fotot super seksi dhe të kuruara deri në detaje. Deri më sot kemi menduar se ajo është shqiptare por të gjithë kemi gabuar. Anxhelina ka treguar sot se në të vërtet shtetësia e saj është amerikane pasi është lindur në SHBA.

Këngëtarja e ka dhënë këtë sqarim pasi pak orë më parë postoi pashaportën amerikane dhe të gjithë e kanë uruar.

“Njerëzit po më urojnë për shtetësinë amerikane. Faleminderit, por ky është lajm i vjetër. Km lindur atje dhe kjo është e vetmja shtetësi që kam dhe kam pasur që nga lindja. Domethënë na duhet pasaportë shqiptare tani”, shkruan Anxhelina.

COMMENTS