Deva Cassel, bukuria magjike e vajzës së Monica Belluccit

Deva Cassel, bukuria magjike e vajzës së Monica Belluccit

Deva Cassel debuton si për Dolce & Gabbana. Ngjashmëria me nënën e saj, Monica Bellucci, është mbresëlënëseGjenet janë sigurisht të mira, por është absolutisht e çuditshme sa shumë Deva Cassel, vajza e madhe e Monica Belluccit dhe ish-burrit Vincent, ngjan me nënën e saj të famshme.
E njëjta ngjyrë mesdhetare, të njëjtat flokë me onde dhe trupi i hollë, pesëmbëdhjetë vjeçarja bëri debutimin e saj zyrtar në botën e reklamave, duke fituar spotin për parfumin e ri te Dolce & Gabbana.

Është, në fakt, trashëgimtare e nënës, e cila me markën italiane kishte realizuar disa fushata reklamuese.
Videoja e xhirimeve u bë në Ravello, në bregun e Amalfit, dhe tregon një Deva me një fustan të bardhë dhe atlete, me një kasketë të errët që e plotesojnë shumë fytyrën e kukullës të ngjashme me Monicën. Ende nuk e dimë nëse vajza ka ambicie në botën e argëtimit, nëse zgjedh të ndjekë gjurmët e prindërve të famshëm ose nëse kjo ishte vetëm një aventure e këndshme, por ajo që mund të vërejmë është se trashëgimia gjenetike me divën italiane e ka nderuar.

izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat