ankara escort

google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

Dalin detajet e v.rasjes së vajzave shqiptare në Zvicër nga i dashuri 60 vjeçar: Prindërit ishin kundër marrëdhënies

Dalin detajet e v.rasjes së vajzave shqiptare në Zvicër nga i dashuri 60 vjeçar: Prindërit ishin kundër marrëdhënies

Janë zbuluar detaje të reja për kosovaren, e cila u v.ra me shoqen e saj të premten herët në mëngjes nga një 60-vjeçar në qytetin e Cyrihut, me te cilin u tha se kishte pasur raporte intime.

Media zvicerane “20 minuten”, raporton se shqiptarja I.S. (34-vjeçare) nga fshati Koretin i Kamenicës, u v.ra nga ish i dashuri i saj.

P.C, 60-vjeçar fillimisht mori peng I.S dhe shoqen e saj të dhomës M.S (38-vjeçare) në banesën e tyre, më pas i v.rau të dyja dhe veten.

Sipas një anëtari të familjes, shqiptarja I.S, ishte ndarë nga i dashuri i saj disa muaj më parë.

“Unë mendoj se ai e qëlloi atë për këtë arsye. Në familje, mbizotëron hutimi.

Është e vështirë të kuptohet se e gjithë kjo ka ndodhur dhe ajo nuk është më gjallë”, ka thënë familjari, raporton Express.

Prindërit e sëmurë rëndë të shqiptares e kuptuan të premten në mbrëmje lajmin për v.dekjen e vajzës së tyre.

“Vajzat e tjera u treguan prindërve. Që atëherë, është e vështirë të flasësh me ta. I.S ka shtatë motra dhe një vëlla”, ka treguar më tej familjari.

Familjarët dhe miqtë e kanë përshkruan shqiptaren e v.rarë si person të mirë, të bukur dhe të qeshur.

“Ajo ishte një engjëll në tokë. Ajo gjithmonë ka dhënë gjithçka, ka qenë shumë e dobishme dhe luftoi për jetën e saj. I.S ishte një lloj “mami për të gjithë.

Gjithmonë kur pyeste dikë se si ishte, ajo e kuptonte menjëherë kur dikush ishte i trishtuar, i zemëruar ose i zhgënjyer. Nga ajo mund të merrje këshilla të mira”, ka thënë një mike e saj.

Familjari më tej ka treguar se shqiptarja qysh para 3 vjetëve kishte filluar ftohjen e marrëdhënieve me familjen e saj, për shkak se familja ishte kundër lidhjes së saj me të dashurin për shkak të moshës dhe nacionalitetit të tij.

“Shumë anëtarë të familjes ishin kundër marrëdhënies. Prindërit e tyre ishin veçanërisht kundër, sepse i dashuri i saj ishte i të njëjtës moshë me të atin.

Ata mendonin se ajo meriton dikë më të mirë. Problemi i dytë ishte se ai nuk ishte shqiptar”, ka thënë familjari.

Ai gjithashtu ka treguar se lidhja e shqiptares me P.C ishte mjaft e vështirë. Por, pas ndarjes nga i dashuri, shqiptarja kishte rregulluar sërish marrëdhëniet me familjen e saj.

“Është thënë se ai e detyroi të qëndrojë me të. Pas ndarjes, I.S pastaj jetoi me v.iktimën e dytë M. S.

Që atëherë, ajo ka pasur marrëdhënie të mirë me familjen, sidomos me prindërit e saj”, ka shtuar familjari.

Sipas familjarit, ajo do të v.arroset në Kosovë javën e ardhshme.

Shqiptarja I.S nga Kamenica

Shoqja e shqiptares

I dashuri, 60 vjeçari zviceran

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
Lipstick kıbrıs