Çiljeta “i mbyll” gojën xhelozeve: Publikon për fundvit foton më të bukur krah Albanit

Çiljeta “i mbyll” gojën xhelozeve: Publikon për fundvit foton më të bukur krah Albanit

Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha janë përfolur gjithmonë për lidhjen e tyre, por kanë preferuar ta mbajnë larg mediave. Ndonëse spekulimet kanë qenë të shumta dhe dyshja është fotografuar në vende të ndryshme bashkë, ata nuk kanë pranuar asnjë gjë rreth raportit të tyre publikisht. Por tani këngëtarja dhe portieri i Partizanit kanë vendosur të mos fshihen më.

Ka qenë këngëtarja e njohur e cila pak minuta më parë ka postuar një foto së bashku me futbollistin në profilin e saj në Instagram. Ata shfaqen duke ngrënë drekë dhe në krah të fotos Çiljeta ka vëndosur dy zemra.

Untitled 7