Category: Qytetari Dixhital

1 2 3 439 / 39 POSTS
Edhe “kukulla” e Ilir Metës do “llokëm mishi”, rrjep qytetarët me mashtrime përmes Digicom-it të tij

Edhe “kukulla” e Ilir Metës do “llokëm mishi”, rrjep qytetarët me mashtrime përmes Digicom-it të tij

Një nga kompanitë e reja të internetit në Shqipëri është Digicom. Fillimisht kjo kompani premton shërbim të shpejtë, cilësor dhe me çmime të arsyeshme [...]
Çifti Meta-Monika dhe Berisha-Basha, sikur të kthejnë vetëm 1/3 e parave që kanë vjedhur, shqiptarët do t’i thonin “ik pirdhu” varfërisë

Çifti Meta-Monika dhe Berisha-Basha, sikur të kthejnë vetëm 1/3 e parave që kanë vjedhur, shqiptarët do t’i thonin “ik pirdhu” varfërisë

Politika shqiptare ka disa ditë që është ngërthyer në një debat të fortë për varfërinë e shqiptarëve. Madje ditën e enjte, parlamenti shqiptar ka deba [...]
Ardian Klosi dhe historia tronditëse e një prek viktimave të Gërdecit, dy prindërit e së cilës u vetëvranë

Ardian Klosi dhe historia tronditëse e një prek viktimave të Gërdecit, dy prindërit e së cilës u vetëvranë

Një nga librat që na ka lënë pas i ndjeri Ardian Klosi quhet “Katastrofa e Gërdecit”. Pjesë nga ky libër janë botuar sot nga Dita. Në këtë libër [...]
Si i vrau 26 shqiptarë firma e Shkëlzen Berishës/ Ja kabllogrami amerikan

Si i vrau 26 shqiptarë firma e Shkëlzen Berishës/ Ja kabllogrami amerikan

‘Kabllo-grami i krijuar më 17 mars 2008 pasi bën një përshkrim të asaj çfarë ndodhi në Gërdec dhe dëmeve në njerëz dhe material ambasada e SHBA tregon [...]
Tallja publike nga “mikesha” e Adriatik Llallës/ Rovena Gashi në “pikë të hallit”, ka marrë kredi për të blerë lavatriçen

Tallja publike nga “mikesha” e Adriatik Llallës/ Rovena Gashi në “pikë të hallit”, ka marrë kredi për të blerë lavatriçen

Kur në Itali shpërtheu skandali i “tangentopuli”-t të famshëm, një gazetare që realizonte rubrikën “vox pop” në një nga kanalet kryesore televizive, u [...]
Disa pikëpyetje mbi vizitën misterioze të Grida Dumës në Seul, dy ditë pas skandalit erotik

Disa pikëpyetje mbi vizitën misterioze të Grida Dumës në Seul, dy ditë pas skandalit erotik

Grida Duma, dy ditë pasi në publik dolën mesazhet erotike me Ervin Salianjin, fluturoi drejt Seulit. Ironikisht, ajo mbajti një fjalim për vlerat e fa [...]
Protesta për ndihmën ekonomike në Tepelenë, Sufali: E motivuar politikisht. Skema e re shmang maksimalisht abuzimet

Protesta për ndihmën ekonomike në Tepelenë, Sufali: E motivuar politikisht. Skema e re shmang maksimalisht abuzimet

Pas protestave në disa raste sa për sa i përket mosmarrjes së ndihmës sociale, ka reaguar edhe drejtoresha e Shërbimit Social Shtetëror, Luneda Sufali [...]
Veshja 8 mijë euro, Saliu mbron nusen!? Por, a paguan taksa Armina?

Veshja 8 mijë euro, Saliu mbron nusen!? Por, a paguan taksa Armina?

Në një intervistë të dhënë ditën e mërkurë në “ABC News”, Sali Berisha iu përgjigj edhe një pyetje “pikante” për nusen e djalit të tij, Armina Mevlani [...]
10 dëshmitë e Izet Haxhisë që ‘fundosin’ Berishën

10 dëshmitë e Izet Haxhisë që ‘fundosin’ Berishën

Ditë të vështira për Sali Berishën dhe familjen e tij politiko-biologjike. Lejimi i ekstradimit nga Turqia i Izet Haxhisë në Shqipëri pritet që të tro [...]
1 2 3 439 / 39 POSTS
izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat