Category: Qytetari Dixhital

1 2 3 4 30 / 39 POSTS
FOTOT/ Qytetarët nuk përmbahen: Duhet kapur për leckash kjo opozitë barbare

FOTOT/ Qytetarët nuk përmbahen: Duhet kapur për leckash kjo opozitë barbare

Katrahura e shkaktuar nga opozita sot në sallën e Kuvendit ka lënë shije të hidhur tek qytetarët. Vezët, mielli, gjuajtja me mikrofon e Flamur Nokës d [...]
Pa gjumë, me sy të kuqur dhe i çorientuar! Ç’ka ngjarë me Bashën?!

Pa gjumë, me sy të kuqur dhe i çorientuar! Ç’ka ngjarë me Bashën?!

Lulzim Basha është shpërfytyruar, ditën që demokratët e Kukësit nuk i'u bindën atij dhe Flamur Nokës, i cili deklaroi me urdhër të liderit të opozitës [...]
Tarifa për Rrugën e Kombit nga qeveria Berisha: Deklarata e ish-ministrit Olldashi në mediat ndërkombëtare që nxjerr blof doktorin

Tarifa për Rrugën e Kombit nga qeveria Berisha: Deklarata e ish-ministrit Olldashi në mediat ndërkombëtare që nxjerr blof doktorin

Pas bërjes publike të dokumentit të kompanisë IFC ku për rrugën e kombit në vitin 2011 të qeverisë “Berisha” ku kishte  3 skenare për tarfimin e kësaj [...]
FOTO/ Gjykata e Lartë merr sot në shqyrtim lejen e Bashës për pallatin 17 katësh te Diga e Liqenit

FOTO/ Gjykata e Lartë merr sot në shqyrtim lejen e Bashës për pallatin 17 katësh te Diga e Liqenit

Gjykata e Lartë do të marrë sot në shqyrtim çështjen e njohur të lejes së ndërtimit për pallatin 17 katësh te Diga e Liqenit Artificial, ‘dhurata’ që [...]
Dalin emrat dhe fotot e të arrestuarve me rekorde kriminale që dogjën sportelet në Kalimash

Dalin emrat dhe fotot e të arrestuarve me rekorde kriminale që dogjën sportelet në Kalimash

Tarifa e Rrugës së Kombit solli një ngjarje anormale ku një grup shtetasish kanë shkatërruar dhe djegur gjithçka. Sot ata janë ndaluar nga policia ndë [...]
FOTOT/ Pedagogu pervers i Bashës mesazhe private studentes: Si e do të q*****… Më nis foto nudo!

FOTOT/ Pedagogu pervers i Bashës mesazhe private studentes: Si e do të q*****… Më nis foto nudo!

Biseda të turpshme të një profesori në Universitetin Bujqësor të Tiranës me një prej studenteve të tij në Instagram janë bërë publike nga faqja “Vipat [...]
“Tirana, një qytet që po ndryshon”, media italiane reportazh në Tokën e Shqiponjave

“Tirana, një qytet që po ndryshon”, media italiane reportazh në Tokën e Shqiponjave

Vizita në Shqipëri pa marrë një makinë me qira është praktikisht e pamundur. Transporti publik mund të funksionojë më mirë, por në çdo rast autonomia [...]
SKANDALI/ “Vodafone” shet të dhënat personale të klientëve të saj… Qytetari: Do t’i ndjek penalisht!

SKANDALI/ “Vodafone” shet të dhënat personale të klientëve të saj… Qytetari: Do t’i ndjek penalisht!

Kompania e telefonisë celulare "Vodafone" Albania, së fundmi është përfshirë në një skandal të paprecedentë, e cila jo vetëm dëmton imazhin e kompanis [...]
Taksa në Rrugën e Kombit, kompania koncesionare: Kontrata u firmos nga ministri i LSI

Taksa në Rrugën e Kombit, kompania koncesionare: Kontrata u firmos nga ministri i LSI

Kompania koncesionare ‘AHC’ ka reaguar në lidhje me pagesën e mirëmbajtjes së Rrugës së Kombit. Në një reagim, kompania sqaron se ka qenë ministri i L [...]
Pas “hatërmbetjes”, shtrëngim duarsh mes Fevziut dhe Berishës (Foto)

Pas “hatërmbetjes”, shtrëngim duarsh mes Fevziut dhe Berishës (Foto)

Kohë më parë, gazetari Blendi Fevziu i ka dhënë përgjigje një pyetje disi të pazakontë për të, se përse ish-kryeministri Berisha nuk shkon më në emisi [...]
1 2 3 4 30 / 39 POSTS
izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat