Category: Qytetari Dixhital

1 2 3 4 20 / 39 POSTS
Lul dhe ti gazetar! Nuk bëhet fjalë për presion por për “prision”… burg për krime të rënda!

Lul dhe ti gazetar! Nuk bëhet fjalë për presion por për “prision”… burg për krime të rënda!

Nga Alban Dega, Nju Jork Falsifikimi, mashtrimi i zakonshem eshte veper penale, krim ! Ne cdo vend te Botes denohet me burg ! Kur ato shkoj [...]
FOTOT/ Kërkoi ndihmën e “kolegëve” gazetarë se do sulmohej, por ja si i përvishen komentuesit… intrigantit të Bashës!

FOTOT/ Kërkoi ndihmën e “kolegëve” gazetarë se do sulmohej, por ja si i përvishen komentuesit… intrigantit të Bashës!

Mesditën e sotme, nga dhomat e SHQUP-it, pati një zhvillim të radhës, i cili tregon gjendjen në të cilën është katandisur PD, e cila nga akuzues, si p [...]
FOTOT/ Lajmi për arrestimin e Tahirit, reagimi qytetar: Kriminelët duhet të ishin në burg! Nuk ka mundësi… s’paska shtet!

FOTOT/ Lajmi për arrestimin e Tahirit, reagimi qytetar: Kriminelët duhet të ishin në burg! Nuk ka mundësi… s’paska shtet!

Pas lajmit për masën e arrestit ndaj Saimiri Tahirit, i menjëhershëm ka qenë dhe reagimi qytetar, pjesa më e madhe e të cilëve nuk arrinin ta besonin [...]
FOTOT/ Shqiptarët u përgjigjen thirrjeve raciste të grekëve: Kur ne ju shtronim pllakat dhe ju na paguanit me plakat…!

FOTOT/ Shqiptarët u përgjigjen thirrjeve raciste të grekëve: Kur ne ju shtronim pllakat dhe ju na paguanit me plakat…!

Pjesmëmarrja e 3 artistëve shqiptarë në "Eurovision", eleminimi i këngëtares greke Yianna Terzi dhe kualifikimi i Eugent Bushpepës në natën finale, is [...]
Tetë të vërtetat pa përgjigjie të gënjeshtarit Berisha

Tetë të vërtetat pa përgjigjie të gënjeshtarit Berisha

...A ke treguar të vërtetën dhe ka qenë ndonjeherë i sinqertë në ato që ke bërë dhe ke thënë Sali Berisha...... Njeriu nga bota e kafshëve e ndan v [...]
FOTOT/ A do mund Krichbaum i “vetëm” me Lulin të pengojë Shqipërin?! Deputeti e pranon: Merkel është pro hapjes së negociatave

FOTOT/ A do mund Krichbaum i “vetëm” me Lulin të pengojë Shqipërin?! Deputeti e pranon: Merkel është pro hapjes së negociatave

Një nga emrat më të lakuar ditët e fundit brenda grupeve politike dhe mediatike, është deputeti gjerman Gunther Krichbaum, i cili ka fituar simpatinë [...]
Anëtarja e Këshillit Kombëtar të PD zbulon “sekretarin” në hije të Bashës, përdoret dhe paguhet nga ai!

Anëtarja e Këshillit Kombëtar të PD zbulon “sekretarin” në hije të Bashës, përdoret dhe paguhet nga ai!

Gazetari Alfred Lela i quajti “shpirtra të këqij” ata që kundërshtojnë Lulzim Bashën në PD. I ftuar në studion e “Tonight Ilva Tare”, Lela tha se k [...]
Miku antishqiptar i Bashës/ Para Shqipërisë, Krichbaum kërcënoi Kroacinë: Po i bllokuat rrugën Serbisë… ju presim fondet!

Miku antishqiptar i Bashës/ Para Shqipërisë, Krichbaum kërcënoi Kroacinë: Po i bllokuat rrugën Serbisë… ju presim fondet!

Gjuha aspak diplomatike e Gunther Krichbaum, deputet i CDU-së e njëkohësisht një prej personave më të afërt të Bashës në Bruksel, e ka vendosur atë në [...]
Nuk ka Krichbaum që e shpëton PD-në në rrokullimën që ka marrë…

Nuk ka Krichbaum që e shpëton PD-në në rrokullimën që ka marrë…

Nga Agim Cani. Veshtire se ka shqipetare qe e voton nje PD te tille qe ka marre rruget e Botes dhe nuk le zyre pa trokitur duke folur kunder [...]
Erinda e Bashës humb “balancat”, rekomandimet e errëta të “Avokates së Popullit”

Erinda e Bashës humb “balancat”, rekomandimet e errëta të “Avokates së Popullit”

Nga Adem Janina Avokatja e interesave të errëta të familjes Basha, e cila mori para disa kohësh prapashtesën e pamerituar "e Popullit", bëri publik [...]
1 2 3 4 20 / 39 POSTS
izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat