Category: Tellalli

1 2 3 21 10 / 202 POSTS
Ku keni jetuar ju çifti “atdhetar” Mona dhe Ilir kur Fazlliçi pajisi me çertifikatë sigurie kombëtare..?!

Ku keni jetuar ju çifti “atdhetar” Mona dhe Ilir kur Fazlliçi pajisi me çertifikatë sigurie kombëtare..?!

Ku keni jetuar më parë ju çifti "atdhetar" Mona dhe Ilir..? Ku ishit ju kur Sali Berisha pajisi me çertifikatë të siguris kombëtare sërbo=boshnjakun ...
Presidenca nuk është parzmore për hajdutët antikomb!

Presidenca nuk është parzmore për hajdutët antikomb!

Nga Anri Bala Bëhuni gati njerëz, lufta me sa duket filloi! Aaa, nuk i dëgjuat?! Unë për vete shtrëngova fort ushkurin e brekëve, se sapo pashë per ...
Ruaj qetësinë dhe mos u bëj qesharak o Ilir, se edhe ne nuk ndjehemi mirë…që të votuam!

Ruaj qetësinë dhe mos u bëj qesharak o Ilir, se edhe ne nuk ndjehemi mirë…që të votuam!

Ilir Meta duke bërë detyerat që i jep burri Kryemadhi ka humbur qetësinë dhe dashurin dhe nuk  po e gje dot shtëpinë duke u futur nëpër dyer politike ...
O zot çfarë  palaçosh! Monika ulëret se nuk do e “tradhëtoi” Shqiprinë, Nora me  shoqe përloten për …tepsinë

O zot çfarë palaçosh! Monika ulëret se nuk do e “tradhëtoi” Shqiprinë, Nora me shoqe përloten për …tepsinë

Monika Kryemadhi ka nisur fjalën e saj me tone patriotizmi në Konventën Kombëtare të LSI duke u frymzuar nga patrioti i madh Like i cili e tha dhe dje ...
Për të gjithë ju që keni harruar, se Iliri është “buri” i Monikës!

Për të gjithë ju që keni harruar, se Iliri është “buri” i Monikës!

Nga Anri Bala Lodheni kot t’ia shpjegoni me prova e fakte, se z. President nuk e ndjen aspak veten si një titullar shteti honorifik! A e dini pse? ...
“Fly Ernest” kompania e lidhur me Lulzim Bashën! Në vend që të përgjigjen para drejtësisë për miliona euro të vjedhura… vazhdon e torturon shqiptarët nëpër aeroporte!

“Fly Ernest” kompania e lidhur me Lulzim Bashën! Në vend që të përgjigjen para drejtësisë për miliona euro të vjedhura… vazhdon e torturon shqiptarët nëpër aeroporte!

Në nëntor të vitit 2013, kompania mashtruese “Belle Air”, sot nën emrin “Fly Ernest”, pasi u shiti 500 pasagjerëve biletat e fluturimit, njoftoi pezul ...
Zoti Presidenti, ndaloni fyerjet dhe “turizmin” me paratë e barkboshëve… se do pendoheni!

Zoti Presidenti, ndaloni fyerjet dhe “turizmin” me paratë e barkboshëve… se do pendoheni!

Nga Anri Bala Nuk mendoj se dikush që ka sy e vesh, për të parë e dëgjuar normalisht, nuk e ka kuptuar se çfarë kërkonte tu thoshte shqiptarëve nën ...
“Të tretat e 1-X-2” dhe Rama që bënë atë që duhet të bënte… “Xing me Ermalin”!

“Të tretat e 1-X-2” dhe Rama që bënë atë që duhet të bënte… “Xing me Ermalin”!

Nga Anri Bala Një turmë specialistësh, palaçosh, karagjozësh, mediokrish dhe njerëz të kafshëruar nga urrejtja, se kanë humbur gjithçka dhe presin ...
Letra e një emigranti “venali”: Ku ishe ti “diaspors”, kur qytetarët vri.teshin në bulevard?!

Letra e një emigranti “venali”: Ku ishe ti “diaspors”, kur qytetarët vri.teshin në bulevard?!

Nga Anri Bala Me të drejtë edhe unë u preka kur pashë lotët e emigrantëve, e me vrap ngrita volumin e televizorit për të dëgjuar më shumë për vuajt ...
A e di Iliri se Presidenca është objekt i rëndësisë së veçantë dhe jo vila e 11 haleve në Lalëz?!!

A e di Iliri se Presidenca është objekt i rëndësisë së veçantë dhe jo vila e 11 haleve në Lalëz?!!

Nga Anri Bala Sot, Shqipëria me ato që e drejtojnë, jo vetëm që të turpëron, por të shokon dhe të lë gojë hapur me ato që dëgjon dhe prodhon raca e ...
1 2 3 21 10 / 202 POSTS