Category: Opinion

1 2 3 6 10 / 51 POSTS
Qytetarët “pështyjnë  sonambulin e protestës” Sali dhe i nxjerrin faktet e rënda: Jep llogari për nënat që ke veshur me të zeza

Qytetarët “pështyjnë sonambulin e protestës” Sali dhe i nxjerrin faktet e rënda: Jep llogari për nënat që ke veshur me të zeza

Në mbyllje të protestës së opozitës , e cila degjeneroi në dhunë dhe shënoi disa incidente, ka reaguar edhe ish-kryeministri Sali Berisha. Duhet theks ...
Kinemaja dhe teatri shqiptar në sytë e Reshat Arbanës

Kinemaja dhe teatri shqiptar në sytë e Reshat Arbanës

Në historinë dhe në jetën e popujve ka pasur dhe do të vazhdojë të ketë faktorë të ndryshëm, të cilët i kanë kontribuar historisë, zhvillimit, kulturë ...
Dy vite Donald Trump, dy vite shokim për miqtë e SHBA!

Dy vite Donald Trump, dy vite shokim për miqtë e SHBA!

Më 20 Janar Donald Trump mbush dy vite në postin e presidentit – Në dy vitet e mandatit ai ka bërë realitet disa nga premtimet e tij, e me këtë ka sho ...
E vërteta e hidhur që fshihet pas makinave elektrike

E vërteta e hidhur që fshihet pas makinave elektrike

Nga Joakim Becker Mynih – Volksvagen dëshiron të bëhet prodhuesi më i madh në botë i automjeteve miqësore me mjedisin, me 100.000 makina elektrike ...
Ngjitja e Edi Ramës në pushtet: Një telefonatë në mbrëmjen e ceremonisë mortore, zoti Nano e merrte në telefon duke e uruar me fjalët “Zoti Ministër…”

Ngjitja e Edi Ramës në pushtet: Një telefonatë në mbrëmjen e ceremonisë mortore, zoti Nano e merrte në telefon duke e uruar me fjalët “Zoti Ministër…”

Ngjitja e Edi Ramës në pushtet pas kthimit nga emigracioni ishte një ngjitje e beftë, spektakolare. U desh vetëm një telefonatë në mbrëmjen e ceremoni ...
Flamuri i djegur shqiptar, përballë ekstremizmit helen

Flamuri i djegur shqiptar, përballë ekstremizmit helen

Nga Pirro Prifti Si ka mundësi që opozita nuk përkrahu policinë shqiptare, por heshti madje përdori dhe ndonjë batutë kundër qeverisjes dhe policis ...
Artur Zheji: Po na përdhunojnë! E vetmja zgjidhje na ka mbetur largimi nga Shqipëria! Qytetarët reagojnë rëndë

Artur Zheji: Po na përdhunojnë! E vetmja zgjidhje na ka mbetur largimi nga Shqipëria! Qytetarët reagojnë rëndë

Artur Zheji shkruan se situata në vend është dramatike, duke iu referuar ngjarjes së fundit të Krujës. Sipas tij, e vetmja zgjidhje ka mbetur largi ...
Nuk ekziston çështja e “minoritetit grek” në Shqipëri

Nuk ekziston çështja e “minoritetit grek” në Shqipëri

Nga Shaban Murati Në të ashtuquajturën paketë të bisedimeve diplomatike, që po zhvillohen prej afro një viti midis Shqipërisë dhe Greqisë, ku me mi ...
A i ka bërë llogaritë gabim Macron?

A i ka bërë llogaritë gabim Macron?

Presidenti francez tregon gjurmët e para të konsumimit. Reformat e tij urrehen, ministri i Ambientit largohet, roja personale e tij rreh të tjerë: ...
Prapaskenat e caktimit të Kuçovës si bazë e NATO-s: Pse u dublua Bondsteel-i?

Prapaskenat e caktimit të Kuçovës si bazë e NATO-s: Pse u dublua Bondsteel-i?

Logjika është që amerikanët të veprojnë në raste të jashtëzakonshme pa problemin e mungesës së konsensusit nga aleatët europianë, por më e rëndësishme ...
1 2 3 6 10 / 51 POSTS
izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner | antalya escort |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

Website

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat

|
escort99.com