Category: Lifestyle

1 2 3 138 10 / 1371 POSTS
“Me gëzim po shkoj në shkollë!” Gruaja e Dr.Florit ndan fotot më të bukura të dy fëmijëve të saj dhe ka një urim special

“Me gëzim po shkoj në shkollë!” Gruaja e Dr.Florit ndan fotot më të bukura të dy fëmijëve të saj dhe ka një urim special

Sot është dita e parë e sezonit të ri shkollor. Veç fëmijëve, po aq të emocionuar janë edhe prindërit, që i shoqërojnë ata në këtë fillim të ri. Nuk k [...]
“O lezbikeeee…ç’ne me meshkuj ti”! Komentuesi shpërthen ndaj moderatores së njohur, ajo nuk ia përton

“O lezbikeeee…ç’ne me meshkuj ti”! Komentuesi shpërthen ndaj moderatores së njohur, ajo nuk ia përton

Gazetarja e njohur e showbizit, Dasara Karaiskaj është shumë aktive në rrjetet sociale dhe së fundmi ka publikuar një foto me reperin Capital T. Mi [...]
Këngëtarja e njohur në SHBA habit me përgjigjen: E pyesin… a di shqip?!

Këngëtarja e njohur në SHBA habit me përgjigjen: E pyesin… a di shqip?!

Ava Max është emri më i ri që po rritet shumë shpejt në industrinë e muzikës botërore. Ava është me origjinë nga Shqipëria dhe falë talentit e punës e [...]
Pozon para pasqyrës vetëm me të brendshme, komediani shqiptar i lë komentin epik Dua Lipës (Mos u humbisni!)

Pozon para pasqyrës vetëm me të brendshme, komediani shqiptar i lë komentin epik Dua Lipës (Mos u humbisni!)

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Dua Lipa, është një ndër artistet më të komentuara në showbizz-in botëror. Ndonëse u bënë disa muaj që ajo nuk [...]
FOTOT/ Dikur idhull i miliona adoleshenteve, por sot është vështirë ta njohësh dhe kërkon ndihmë

FOTOT/ Dikur idhull i miliona adoleshenteve, por sot është vështirë ta njohësh dhe kërkon ndihmë

Në fundin e viteve ’90, fytyra e tij engjëllore ishte e ngjitur në dhomat e shumicës së vajzave, nga SHBA deri në Japoni. Sot, edhe pse pak më shumë s [...]
FOTOT/ Mimi Kodheli, ‘versioni shqiptar’ i Sharon Stone: Foto që ‘çmendi” Instagramin

FOTOT/ Mimi Kodheli, ‘versioni shqiptar’ i Sharon Stone: Foto që ‘çmendi” Instagramin

Mimi Kodheli është një nga femrat më simpatike të politikës shqiptare. Edhe pse 55 vjeç, ajo është në një formë të shkëlqyer. Disa foto të fundi [...]
Alban Hoxha dhe Çiljeta janë bashkë, “gabimi” i nxorri zbuluar  (Foto)

Alban Hoxha dhe Çiljeta janë bashkë, “gabimi” i nxorri zbuluar (Foto)

Alban Hoxha dhe Çiljeta vijojnë të jenë bashkë, teksa kanë publikuar foto në llogaritë e tyre në rrjetet sociale. Të dy kanë pozuar në të njëjtën maki [...]
Katërshja që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve: Kryeministrat e Serbisë dhe Luksemburgut shfaqen me partneret e tyre të së njëjtës gjini!

Katërshja që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve: Kryeministrat e Serbisë dhe Luksemburgut shfaqen me partneret e tyre të së njëjtës gjini!

Xavier Bettel, një homoseksual, ka qenë kryeministri i Luksemburgut që prej vitit 2013. Ana Brnabić është një lezbike, e cila u emërua si kryeministre [...]
“Kujt i intereson ku i kalon pushimet Blendi Fevziu? Çfarë i keni këto emisione idiote”?! Magjistari i jep përgjigjen qesharake ndjekëses që po e argëton me “qejfet e bledrave”

“Kujt i intereson ku i kalon pushimet Blendi Fevziu? Çfarë i keni këto emisione idiote”?! Magjistari i jep përgjigjen qesharake ndjekëses që po e argëton me “qejfet e bledrave”

Rudina Magjistari ka pasur të ftuar dy ditë më parë në emisionin e saj Blendi Fevziun, ku kanë komentuar pushimet e këtij të fundit.Kjo ka irrituar sh [...]
Arti në zi! Ndahet nga jeta këngëtari grek pas të cilit çmenden gjithë shqiptarët…Pëson atak kardiak

Arti në zi! Ndahet nga jeta këngëtari grek pas të cilit çmenden gjithë shqiptarët…Pëson atak kardiak

uzika greke është tranditur nga vdekja e këngëtarit Lavrentis Machairitsas. Këngëtari i muzikës rock ndërroi jetë në moshën 62-vjeçare. Sipas asaj [...]
1 2 3 138 10 / 1371 POSTS