Category: Kryesore

1 2 3 269 10 / 2685 POSTS
Më në fund kthjellohet policia, kallëzon penalisht Qytetarin Digjital (Sali Berisha): Ka prodhuar dhe postuar në rrjete sociale në vazhdimësi shpifje të panumërta

Më në fund kthjellohet policia, kallëzon penalisht Qytetarin Digjital (Sali Berisha): Ka prodhuar dhe postuar në rrjete sociale në vazhdimësi shpifje të panumërta

Policia e Shtetit do të kallëzojë penalisht Sali Berishën pasi konstaton me keqardhje se ish kryeministri ka prodhuar dhe postuar në rrjetet sociale n ...
Certifikohet “Air Albania”, drejtori i Aviacionit Civil Krislen Keri u mbyll gojën të gjithë “smirushëve”: Ja aeroportet ku do të operojë!

Certifikohet “Air Albania”, drejtori i Aviacionit Civil Krislen Keri u mbyll gojën të gjithë “smirushëve”: Ja aeroportet ku do të operojë!

Air Albania ka marrë certifikimet e nevojshme pranë Autoritetit të Aviacionit Civil sipas kërkesave të kuadrit ligjor vendas dhe direktivave të Bashki ...
Kreu i PD rrezikon deri në 7 vite burg: Prokuroria “gozhdon” Bashën me prova për fshehje të 650 mijë USD

Kreu i PD rrezikon deri në 7 vite burg: Prokuroria “gozhdon” Bashën me prova për fshehje të 650 mijë USD

Prokuroria ka tronditur fort dje Partinë Demokratike dhe kreun e saj Lulzim Basha. Lobimet në SHBA gjatë vitit 2017 dhe lidhjet me rusët duket se kanë ...
MEGA-SKANDALI dhe dokumenti/ Lulzim Basha pagoi 950 mijë usd nga kompania Ruse offshore, prokuroria uli shifrën

MEGA-SKANDALI dhe dokumenti/ Lulzim Basha pagoi 950 mijë usd nga kompania Ruse offshore, prokuroria uli shifrën

Sot kreu i Republikës së Re, Lulzim Basha, u paraqit në prokurorinë e kryeqytetit për tu pyetur si person në dijeni në lidhje me disa qindra mijë dol ...
Sa mirë e kanë rregulluar veten pusht-etarët! Lanë mandatin, por ishët e PD-LSI do paguhen edhe për… 3 vjet

Sa mirë e kanë rregulluar veten pusht-etarët! Lanë mandatin, por ishët e PD-LSI do paguhen edhe për… 3 vjet

Asnjëri prej tyre nuk e ka menduar ende të bëjë një punë tjetër. Prej më se një muaji ish-ligjvënësit e opozitës i gjejmë në protesta ose pranë elekto ...
“Hallatet” e Lulit, zhelanët, prokuroria dhe historia e gjyshes time!

“Hallatet” e Lulit, zhelanët, prokuroria dhe historia e gjyshes time!

Nga Anri Bala Më bëri shumë përshtypje trimërimi i Lulzim Bashës, kur pati deklaruar pak ditë më parë, se askush nga partia e tij nuk do i përgjigj ...
Ish-polici i akuzuar nga “dixhitali berishist” tregon si është e vërteta  Lëshon akuza për Sali Berishën PD-në dhe Manjanin e LSI-së

Ish-polici i akuzuar nga “dixhitali berishist” tregon si është e vërteta Lëshon akuza për Sali Berishën PD-në dhe Manjanin e LSI-së

Një ditë pasi Sali Berisha denoncoi se në Kongresin e Partisë Socialiste mori pjesë edhe një ish-polic i cili ishte arrestuar për trafik kanabisi ka r ...
Partia e hapi “thesin” me trima si dhëndrri i Zhulalit: Aldo Bumçi i kërkon llogari  prokurorisë për skandalin 1 milion euro të Bashës… kërcënon Ramën si akuzator pa shpëtim!

Partia e hapi “thesin” me trima si dhëndrri i Zhulalit: Aldo Bumçi i kërkon llogari prokurorisë për skandalin 1 milion euro të Bashës… kërcënon Ramën si akuzator pa shpëtim!

Aldo Bumçi, ka folur rreth vizitës së Lulzim Bashës në Prokurori ditën e sotme, për çështjen e lobimeve. Bumçi i kërkon Prokurorisë të bëjë publike ...
Vazhdojnë Babolet me metoda të “sofistikuara”: Hedhin status në Fb në adresëen e Artan Shkrelit me gjuhën e Berishës kundër qeverisë

Vazhdojnë Babolet me metoda të “sofistikuara”: Hedhin status në Fb në adresëen e Artan Shkrelit me gjuhën e Berishës kundër qeverisë

Zv.ministër i Energjisë dhe Infrastrukturës, Artan Shkreli, i kanë vjedhur llogarinë e facebook disa hakera të cilët kanë bërë një status të çuditshëm ...
Kur SHQUP  bën organin e akuzës për mosdeklarimin e 650 mijë dollarëve: Deklarata e Prokurorisë është e paligjshme, po i shërben Ramës!

Kur SHQUP bën organin e akuzës për mosdeklarimin e 650 mijë dollarëve: Deklarata e Prokurorisë është e paligjshme, po i shërben Ramës!

Partia Demokratike ka reaguar pas deklaratës së Prokurorisë Tiranë e cila nxori blof kryedemokratin Lulzim Basha. Referuar punës së saj kërkimore, ...
1 2 3 269 10 / 2685 POSTS