Category: Kryesore

1 2 3 380 10 / 3795 POSTS
100 studentët e partisë, 24 orë afat Ramës: Shkojnë në 14 kërkesat e tyre, ndryshe…nuk ke parë gjë akoma

100 studentët e partisë, 24 orë afat Ramës: Shkojnë në 14 kërkesat e tyre, ndryshe…nuk ke parë gjë akoma

tudentët e oartisë që nuk kanë asnjë lidhje me lëvizjen studentore pasi kanë shtuar dhe një grumbuj kerkesash të tjera i kanë lënë 24 orë kohë qeveris ...
LSI fillon lehjet pas Likes me anë të “askushit” kundër reformës dhe Europës: “Nuk është punë ambasadorësh, janë idiotë, injorantë”

LSI fillon lehjet pas Likes me anë të “askushit” kundër reformës dhe Europës: “Nuk është punë ambasadorësh, janë idiotë, injorantë”

Pas kritikave që presidenti Ilir Meta i bëri misionit 'Euralius' në Shqipëri për zbatimin e reformës në drejtësi, edhe ish-ministri i Drejtësisë, Ylli ...
Zgjedhjet lokale: KQZ merr vendimet e rëndësishme për partinë e Patozit dhe Aleancën Kuq e Zi

Zgjedhjet lokale: KQZ merr vendimet e rëndësishme për partinë e Patozit dhe Aleancën Kuq e Zi

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në mbledhjen e zhvilluar ditën e sotme ka marrë dy vendime të rëndësishme, në lidhje me zhvillimin e zgjedhjeve lokale ...
Gracka e SHBA me BKH fundos Ilir Metën, troket fundi i “peshkut të madh” të drejtësisë!

Gracka e SHBA me BKH fundos Ilir Metën, troket fundi i “peshkut të madh” të drejtësisë!

Shpërthimi i radhës i Ilir Metës kundër Reformës në Drejtësi dhe ndërkombëtarëve, duke kërcënuar tashmë jo me vetëvrasje, por me rikthimin e ’97-ës, l ...
Soreca “pështyn” Metën pas sulmit ndaj “Euralius”: Reforma në drejtësi, në përputhje të plotë me Kushtetutën e Shqipërisë

Soreca “pështyn” Metën pas sulmit ndaj “Euralius”: Reforma në drejtësi, në përputhje të plotë me Kushtetutën e Shqipërisë

Pas kritikave që presidenti Ilir Meta i bëri misionit 'Euralius' në Shqipëri për zbatimin e reformës në drejtësi, reagon kreu Delegacionit të BE në Sh ...
Mijëra studentë jo politikë të dhjetorit pastruan rrugën, 100 studentët e PD-LSI sot ndyen Tiranën me zjarrë tym dhe gurë (Foto)

Mijëra studentë jo politikë të dhjetorit pastruan rrugën, 100 studentët e PD-LSI sot ndyen Tiranën me zjarrë tym dhe gurë (Foto)

Sot një grup studentësh janë rikthyer për të protestuar para ministrisë së Arsimit, pasi sipas tyre nuk janë mbajtur premtimet për paktin për universi ...
Ngjarje e rëndë! Humb jetën në aksident oficeri i policisë shqiptar me mision në Rumani dhe bashkëshortja e tij

Ngjarje e rëndë! Humb jetën në aksident oficeri i policisë shqiptar me mision në Rumani dhe bashkëshortja e tij

Sot në Rumani, si pasojë e një aksidenti automobilistik, ka humbur jetën Ervin Dervina, Oficer i Kontaktit i Shqipërisë pranë Qendrës për Forcimin e L ...
“Uragani” i Kënetës në Durrës që mallëngjeu Bashën?! Shikoni sa lular ka në Pallatin e Sportit (Foto)

“Uragani” i Kënetës në Durrës që mallëngjeu Bashën?! Shikoni sa lular ka në Pallatin e Sportit (Foto)

Ndonëse kapaciteti maksimal i Pallatit të Sportit në Durrës "Ramazan Njala" shkon nga 1 mijë deri në 1.500 vende, kryetari i Partisë Demokratike e qua ...
Washington Post: Si Bashkimi Europian po tradhton Ballkanin Perëndimor?

Washington Post: Si Bashkimi Europian po tradhton Ballkanin Perëndimor?

Si Bashkimi Europian po tradhton Ballkanin Perëndimor? Është ky artikulli i publikuar nga prestigjiozja “Washington Post”, në të cilët flitet për të ...
“I sëmur” rëndë sa nuk njeh as veten: Basha “k.illeri” i PD-së i kthen përgjigje Ramës sikur të ishte Azem Hajdari!

“I sëmur” rëndë sa nuk njeh as veten: Basha “k.illeri” i PD-së i kthen përgjigje Ramës sikur të ishte Azem Hajdari!

Lulzim Basha në një takim me militantet e paktë që i kanë mbetur akoma nga fshatrat rreth Durrësit i ka kthyer përgjigjie edhe letrës publike të kryem ...
1 2 3 380 10 / 3795 POSTS