Category: Biznes

1 2 3 6 10 / 56 POSTS
Ja 2 rrugët që do ndiqen për kreun e Prokurorisë Speciale! “Sherr” në KLP për SPAK: Emërimi i 8 prokurorëve do mbyllet brenda 25 nëntorit!

Ja 2 rrugët që do ndiqen për kreun e Prokurorisë Speciale! “Sherr” në KLP për SPAK: Emërimi i 8 prokurorëve do mbyllet brenda 25 nëntorit!

Politikanët e korruptuar duket se kanë dështuar në tentativën e tyre për të frenuar ngritjen e SPAK dhe BKH. Pavarësisht sulmeve që po i bëhen reformë [...]
Nis numërimi mbrapsht për të korruptuarit, sot përzgjidhen dosjet e SPAK, mbi 900 hetime pasurore në duart e prokurorëve specialë

Nis numërimi mbrapsht për të korruptuarit, sot përzgjidhen dosjet e SPAK, mbi 900 hetime pasurore në duart e prokurorëve specialë

Nis numërimi mbrapsht për të korruptuarit në vend. Teksa deri më tani të gjithë e shihnin me dyshim Strukturën e Posaçme Antikorrupsion dhe Byronë e [...]
SHBA cakton Guvernator për Ballkanin “armikun” e Berishës dhe Metës: Palmer merr në dorë situatën në rajon dhe prish skenarët destabilizues të PD-LSI

SHBA cakton Guvernator për Ballkanin “armikun” e Berishës dhe Metës: Palmer merr në dorë situatën në rajon dhe prish skenarët destabilizues të PD-LSI

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë vendosur të marrin masa, sa i takon situatës së paqëndrueshme në Ballkan. Prej gati një viti Shqipëria, Serbia, M [...]
“Rreziku global që vjen nga monarkitë digjitale”

“Rreziku global që vjen nga monarkitë digjitale”

Lindja e monedhës më të re virtuale, "Libra", një ide që Facebook ka premtuar se do ta materializojë së shpejti, krahas risive, sjell me vete edhe rre [...]
Plaku i “rrëshkitur” Berisha “shpartallon” Blushin: I pabesë, i lig, shpifës, ka qef shpërblimet. Vjollca Hoxha, kujdes!

Plaku i “rrëshkitur” Berisha “shpartallon” Blushin: I pabesë, i lig, shpifës, ka qef shpërblimet. Vjollca Hoxha, kujdes!

sh kryeministri Sali Berisha, ka sulmuar ashpër drejtorin e televizionit Top Channel, Ben Blushi. Berisha shprehet se Blushi i organizoi një kurth ish [...]
Nga sot jo më komision për licensë taksie, furgoni apo autobuzi! Certifikatat me vetëdeklarim

Nga sot jo më komision për licensë taksie, furgoni apo autobuzi! Certifikatat me vetëdeklarim

Nga data 15 prill, licencimi i automjeteve për transport udhëtarësh dhe taksitë do të bëhet online. Lajmi është njoftuar nga Drejtoria e Përgjithshme [...]
Kreu i PD rrezikon deri në 7 vite burg: Prokuroria “gozhdon” Bashën me prova për fshehje të 650 mijë USD

Kreu i PD rrezikon deri në 7 vite burg: Prokuroria “gozhdon” Bashën me prova për fshehje të 650 mijë USD

Prokuroria ka tronditur fort dje Partinë Demokratike dhe kreun e saj Lulzim Basha. Lobimet në SHBA gjatë vitit 2017 dhe lidhjet me rusët duket se kanë [...]
Krijohet kompania që do bëj shpërndarjen e gazit në Shqipëri, finalizohet marrëveshja me TAP

Krijohet kompania që do bëj shpërndarjen e gazit në Shqipëri, finalizohet marrëveshja me TAP

Në një ceremoni të zhvilluar në Tiranë, u finalizua sot negocimi për Marrëveshjen e Mirëmbajtjes midis TAP-it dhe shoqërisë së përbashkët të krijuar n [...]
FOTOT: Kroçera luksoze “Nautica” sjell 669 turistë në Durrës

FOTOT: Kroçera luksoze “Nautica” sjell 669 turistë në Durrës

Kroçera “Nautica”, me 669 turistë pritet të mbërrijë nesër në portin më të madh në vend. Autoriteti Portual i Durrësit bën të ditur se kjo kroçerë [...]
Forcimi i lekut “varfëroi” kursimtarët, pakësoi me 253 mln euro depozitat në valutë në banka

Forcimi i lekut “varfëroi” kursimtarët, pakësoi me 253 mln euro depozitat në valutë në banka

Forcimi i lekut ndaj valutave kryesore ka dhënë një efekt pakësues prej 31 miliardë lekësh te depozitat gjatë gjashtëmujorit të parë të vitit, dhe pre [...]
1 2 3 6 10 / 56 POSTS
izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat