Category: Sport

1 2 3 101 10 / 1004 POSTS
“Më dhanë 14 mijë lekë për titullin”! Kampioni shqiptar i boksit shpërthen në lot në mes të emisionit: Familja ime nuk ngopet me bukë, kam vuajtur shumë (Video)

“Më dhanë 14 mijë lekë për titullin”! Kampioni shqiptar i boksit shpërthen në lot në mes të emisionit: Familja ime nuk ngopet me bukë, kam vuajtur shumë (Video)

Në fund të muajit Tetor të këtij viti në qytetin e Shkodrës u organizua kampionati kombëtar i boksit. Klevis Çelaj, nga Vlora arriti të marrë çmimin k [...]
Në Tiranë për ndeshjen me Francën, Igli Tare: Stadiumi i ri më i bukuri në Ballkan, për Qemal Stafën kam nostalgji pasi lidhet karriera ime me të

Në Tiranë për ndeshjen me Francën, Igli Tare: Stadiumi i ri më i bukuri në Ballkan, për Qemal Stafën kam nostalgji pasi lidhet karriera ime me të

Igli Tare është një nga të ftuarit specialë për duelin e mbrëmjes së sotme ndaj Francës. Ish-sulmuesi e ka cilësuar si stadiumin më të bukur në Ballka [...]
“Nuk i shënon dot Berishës”! Presidenti Duka ‘kapet’ me Ramën

“Nuk i shënon dot Berishës”! Presidenti Duka ‘kapet’ me Ramën

"Air Albania Stadium" do të çelë nesër dyert me ndeshjen midis Kombëtares Shqiptare të Futbollit dhe Kombëtares Franceze. Një ditë para ndeshjes, Krye [...]
Aksidentohet këtë mëngjes presidenti i klubit të njohur shqiptar

Aksidentohet këtë mëngjes presidenti i klubit të njohur shqiptar

Presidenti i klubit të futbollit Skënderbeu, Ardjan Takaj dhe bashkëshortja e tij janë përfshirë në aksident mëngjesin e sotëm gjatë kohës që po udhët [...]
Inagurimi i stadiumit të ri, merr vlersime nga tifozët shqiptar

Inagurimi i stadiumit të ri, merr vlersime nga tifozët shqiptar

“Air Albania Stadium” ka hapur sot dyert për të pritur për herë të parë sportdashësit shqiptar. FSHF- ja kishte vendosur që para ndeshjes zyrtare m [...]
Mbrëmje magjike në Champions League: Dortmundi përmbys Interin, Chelsea barazim të çmendur me Ajax

Mbrëmje magjike në Champions League: Dortmundi përmbys Interin, Chelsea barazim të çmendur me Ajax

Interi nuk ka mundur dot që të ruajë avantazhin 2-0 të pjesës së parë ndaj Borussia Dortmund dhe del pa pikë nga transferta e vështirë gjermane, duke [...]
E pabesueshme! Gjest i turpshëm ndaj lojtarëve që zgjedhin Shqipërinë nga Greqia

E pabesueshme! Gjest i turpshëm ndaj lojtarëve që zgjedhin Shqipërinë nga Greqia

Shqipëria sfidon me çdo mënyrë kombëtaret shqiptare për talentet që nuk pranojnë ekipin helen të çdo moshe. Të gjithë e kanë të freskët rastin e Fiori [...]
E bujshme/ Tare nominohet për drejtorin sportiv më të mirë të 2019-ës

E bujshme/ Tare nominohet për drejtorin sportiv më të mirë të 2019-ës

Puna e shkëlqyer që Igli Tare po bën të Lazio gjatë këtyre vazhdon të vlerësohet. Pasi mori çmimin e drejtorit më të mirë sportiv në Itali nga faqja e [...]
Trajneri e largoi nga fusha e lojës: Granit Xhaka bën veprimin jo normal për figurën e kapitenit (Video)

Trajneri e largoi nga fusha e lojës: Granit Xhaka bën veprimin jo normal për figurën e kapitenit (Video)

Vendimi i trajnerit Unai Emeri për të larguar nga fusha e lojës Granit Xhakën në minutën e 61’, nuk i ka pëlqyer aspak mesfushorit shqiptar të Arsenal [...]
Asnjë surprizë në Champions, Atalanta e Gjimshitit pëson 5 gola

Asnjë surprizë në Champions, Atalanta e Gjimshitit pëson 5 gola

Ndeshjet e Champions League të planifikuara për ditën e sotme kanë përfunduar dhe nuk ka pasur surpriza. Atletico Madrid mposhti me rezultatin 1-0 [...]
1 2 3 101 10 / 1004 POSTS
izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat