Category: Sociale

1 2 3 51 10 / 506 POSTS
Hapja e tregut për kompanitë e reja ajrore, ulje drastike të çmimeve të biletave

Hapja e tregut për kompanitë e reja ajrore, ulje drastike të çmimeve të biletave

Ashtu siç ishte parashikuar edhe më parë, duket se janë ulur ndjeshëm çmimet e biletave për destinacionet e preferuara të shqiptarëve. Hapja e treg [...]
Liberalizimi i tregut dhe futja e kompanive të reja ajrore, si kurrë më parë ulje drastike të çmimeve të biletave

Liberalizimi i tregut dhe futja e kompanive të reja ajrore, si kurrë më parë ulje drastike të çmimeve të biletave

Ashtu siç ishte parashikuar edhe më parë, duket se janë ulur ndjeshëm çmimet e biletave për destinacionet e preferuara të shqiptarëve. Hapja e treg [...]
Përloti mbarë botën me historinë e tij: Babai i Alvin Berishës i surprizon të gjithë me vendimin e papritur për të birin (Foto)

Përloti mbarë botën me historinë e tij: Babai i Alvin Berishës i surprizon të gjithë me vendimin e papritur për të birin (Foto)

Pas bashkimit të lumtur me babain, jeta e Alvin Berishës ka ndryshuar tërësisht. Në gjirin e familjes ai ka gjetur ngrohtësinë që i mungonte prej kohë [...]
Burra nën hije, lozin kuvendojnë, Pika që s’iu bie, se nga gratë rrojnë…akoma (Foto)

Burra nën hije, lozin kuvendojnë, Pika që s’iu bie, se nga gratë rrojnë…akoma (Foto)

“Burrat nën hije, lozin, kuvendojnë, pika që s’u bie, se nga gratë rrojnë!”. Vjersha “Fshati im”, e Andon Zako Çajupit qaset në formën më të mirë të k [...]
Dhuroi 15 mijë euro për nënën e sëmurë, dibranin e “mbysin” mesazhet

Dhuroi 15 mijë euro për nënën e sëmurë, dibranin e “mbysin” mesazhet

Ai ka marrë se fundmi falenderime te shumta ne rrjetet sociale nga shqiptaret ane e mbane botës duke e cilesuar gjestin e tij nje akt te rralle human [...]
“Lypte” rrugëve të Tiranës që t’i blinte protezë nënës që kushtonte 15.000 mijë euro, shqiptari në SHBA i jep lajmin e madh live studentes së shkëlqyer

“Lypte” rrugëve të Tiranës që t’i blinte protezë nënës që kushtonte 15.000 mijë euro, shqiptari në SHBA i jep lajmin e madh live studentes së shkëlqyer

Fatbardha është rritur mes vuajtjesh dhe lotësh që nuk i ndalen, çdo ditë bashkë me nënën morën rrugën e sakrificës për t’u shkolluar. Nëna e saj M [...]
Rrëfimi i një vajze: Dukuria shqiptare apo ndërkombëtare studentet që mbahen nga dashnorë me lekë?!

Rrëfimi i një vajze: Dukuria shqiptare apo ndërkombëtare studentet që mbahen nga dashnorë me lekë?!

Shumë nga ju që po lexoni këtë shkrim, mund të keni hasur të paktën një herë, raste kur vajza të reja që vazhdojnë universitetin, ekspozohen sa më shu [...]
Shqiptarët janë më dembelët e Europës! Kampionët i gjeni në këtë qyteti

Shqiptarët janë më dembelët e Europës! Kampionët i gjeni në këtë qyteti

Vrapi, ecja në natyre apo ushtrime të tjera fizike që shtojnë aktivitetin e frymëmarrjes dhe ritmin e zemër janë një sport i pa preferuar për pjesën m [...]
INVESTIGIMI/ Publikohen shifrat: “Largimi masiv i shqiptarëve fantazi politike, mijëra janë kthyer mbrapsht në vend”

INVESTIGIMI/ Publikohen shifrat: “Largimi masiv i shqiptarëve fantazi politike, mijëra janë kthyer mbrapsht në vend”

Rrjeti i Raportimit Investigativ Ballkanik (BIRN) ka publikuar së fundmi një analizë për prirjen e rënies demografike të vendeve të rajonit të Ballkan [...]
Rama: Papunësia ra në nivele historike, 274 mijë më shumë të punësuar

Rama: Papunësia ra në nivele historike, 274 mijë më shumë të punësuar

Kryeministri Rama ka publikuar ditën e sotme në Facebook, një video fakt ku tregon nëpërmjet raportit të Bankës Botërore fjalën e mbajtur të tij në zg [...]
1 2 3 51 10 / 506 POSTS
izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat