Category: Metro

1 2 3 100 10 / 993 POSTS
Kujt i duhet shkolla?! 16-vjeçarja braktis kolegjin dhe tani fiton 1 milionë paund në vit

Kujt i duhet shkolla?! 16-vjeçarja braktis kolegjin dhe tani fiton 1 milionë paund në vit

Liv Conlon i habiti të gjithë, kur në moshën 16-vjeçare vendosi të braktisë shkollën. Mësuesit e saj e quajtën të “çmendur” dhe u përpoqën ta bindnin ...
Meghan Markle me fustan “low cost”, kushton vetëm 28 euro! (Foto)

Meghan Markle me fustan “low cost”, kushton vetëm 28 euro! (Foto)

Meghan Markle nuk i lë aktivitet edhe gjatë periudhës së shtatzënisë. Pas vizitës në Birkenhead, dukesha sot ka qenë në një tjetër aktivitet. Megha ...
Ja pse 40 vjeç jeni “super”, shumë më mirë se sa 30 vjeç!

Ja pse 40 vjeç jeni “super”, shumë më mirë se sa 30 vjeç!

Të 40-at erdhën befas, dhe ti i ndjen si fundi i një epoke? Pikërisht, ju nuk e kuptoni se pse koha ka fluturuar kaq shpejt që kur keni marrë patentën ...
Çdo mashkull e ka një grua që nuk do ta harrojë kurrë

Çdo mashkull e ka një grua që nuk do ta harrojë kurrë

Në jetën e secilit njeri ka një grua, për ta kujtuar gjithmonë me butësi dhe ngrohtësi dhe me një trishtim të pakuptueshëm. Dhe kjo, pavarësisht nga f ...
Nëna e braktisi por djali e kërkon pas 10 vitesh: “Pse më braktise, kush është babai im?”

Nëna e braktisi por djali e kërkon pas 10 vitesh: “Pse më braktise, kush është babai im?”

Programi 'Dua të të bëj të lumur' solli këtë mbrëmje historinë e një djali të cilin e ëma e kishte braktisur në jetimore prej 10 vitesh. Ardiasi mbrëm ...
“Mbushni xhepe, mbushni arka, të pabrek’ ju gjeti dreka, milionier’ ju gjeti darka!” Thirrja tronditëse për palaçot e politikës edhe sot e Ali Asllani

“Mbushni xhepe, mbushni arka, të pabrek’ ju gjeti dreka, milionier’ ju gjeti darka!” Thirrja tronditëse për palaçot e politikës edhe sot e Ali Asllani

Që nga Korça gjer te Shkodra mbretëron një errësirë, nëpër fusha, nëpër kodra, vërshëllen një egërsirë! Pra, o burra, hani, pini, hani, pini or’ e ç ...
Ja pse pas divorcit Rita Lati nuk u martua sërish!

Ja pse pas divorcit Rita Lati nuk u martua sërish!

Rita Lati është një ndër aktoret e humorit më të njohura dhe më të dashura në vendin tonë. Me filmat e saj të shumtë ka fituar zemrat e publikut shqip ...
Gjyshërit nuk vdesin kurrë. Thjesht bëhen të padukshëm

Gjyshërit nuk vdesin kurrë. Thjesht bëhen të padukshëm

Gjyshërit nuk vdesin kurrë, bëhen të padukshëm dhe flenë përgjithmonë në thellësitë e zemrave tona. Edhe sot na mungojnë dhe do të jepnim gjithçka p ...
Një prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto

Një prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto

Vogëlushi që shikoni në fotografi është një prej personazheve më të dashur të publikut shqiptar. Spikati qysh në daljet e tij të para në ekran në s ...
Emigranti shqiptar ishte gati të jepte dhe jetën për këtë vajzë, po shokohet nga ajo që zbulon për të

Emigranti shqiptar ishte gati të jepte dhe jetën për këtë vajzë, po shokohet nga ajo që zbulon për të

Historitë e dashurisë janë gjithmonë unike dhe intriguese në llojin e tyre. Rrëfimet për marrëdhënien e dy njerëzve janë nga ato lloj tregimesh që nuk ...
1 2 3 100 10 / 993 POSTS