Category: Kronike

1 2 3 308 10 / 3072 POSTS
Tërmeti “shkund” përsëri Shqipërinë këtë mëngjes

Tërmeti “shkund” përsëri Shqipërinë këtë mëngjes

jë tërmet me magnitudë 3.2 ballë ka rënë mëngjesin e sotëm në Sarandë. Raportohet se lëkundjet janë regjistruar në orën 04:07 të mëngjesit. Epiqendra [...]
Meta takon “Soros”-in dhe bën thirrje: Ndërkombëtarët të rrinë larg, fatet e atdheut në duart tona

Meta takon “Soros”-in dhe bën thirrje: Ndërkombëtarët të rrinë larg, fatet e atdheut në duart tona

Pas sulmeve ndaj miliarderit amerikan George Soros, kreu i shtetit Ilir Meta ka ndryshuar kurs, duke kërkuar që ta ketë në krah për zgjidhjen e krizës [...]
Zbulohen aktivistët e FRPD me pankartat “Rama ik” në stadium, njëri prej tyre në çdo protestë të opozitës

Zbulohen aktivistët e FRPD me pankartat “Rama ik” në stadium, njëri prej tyre në çdo protestë të opozitës

Thirrja “Rama ik” në stadiumin Air Albania në nisje të ndeshjes Shqipëri Francë, ka qenë një lëvizje e dirigjuar nga Forumi Rinor i Partisë Demokratik [...]
Skandali i videos me ‘pullë të kuqe’ për ambasadorin, Artan Hoxha trondit me deklaratën: Zëdhënësi i Metës të thirret urgjentisht në Prokurori, ç’është kjo?

Skandali i videos me ‘pullë të kuqe’ për ambasadorin, Artan Hoxha trondit me deklaratën: Zëdhënësi i Metës të thirret urgjentisht në Prokurori, ç’është kjo?

Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka bërë thirrje që, zëdhënësi i Presidencës, Tedi Blushi të merret në mënyrë urgjente në Prokurori në lidhje me vid [...]
Ja si i’a vodhën 300 mijë euro grabitësit e maskuar si policë: Kontroll, ke strehu të burgosurin! (Video)

Ja si i’a vodhën 300 mijë euro grabitësit e maskuar si policë: Kontroll, ke strehu të burgosurin! (Video)

Në orët e mbrëmjes së kaluar tre persona janë futur në banesën e Taf Shabanit në Fushë-Milot dhe kanë grabitur një shumë me vlerë 300 mijë euro. Në [...]
Arbër Çekaj: Politika bëri show! Aksioni u ndërpre te magazinat e mia, për të shpëtuar t.rafikantët e vërtetë

Arbër Çekaj: Politika bëri show! Aksioni u ndërpre te magazinat e mia, për të shpëtuar t.rafikantët e vërtetë

Një ditë përpara pretencës së prokurorisë, biznesmeni Arbër Çekaj, i konsideruar nga ish-ambasadori amerikan Donald Lu, si peshku i madh i kokainës, v [...]
Kreu i b.andës që bastiste vilat: Zgjohem në mëngjes dhe mendoj vetëm të vjedh

Kreu i b.andës që bastiste vilat: Zgjohem në mëngjes dhe mendoj vetëm të vjedh

“Zgjohem në mëngjes dhe mendimi i parë është të vjedh, atë që gjej”. Janë fjalët e 24-vjeçarit shqiptar Agustin Ndreca, për miqtë dhe bashkëpunëtorët [...]
Aksidentohet këtë mëngjes presidenti i klubit të njohur shqiptar

Aksidentohet këtë mëngjes presidenti i klubit të njohur shqiptar

Presidenti i klubit të futbollit Skënderbeu, Ardjan Takaj dhe bashkëshortja e tij janë përfshirë në aksident mëngjesin e sotëm gjatë kohës që po udhët [...]
“Valbona iku nga dhuna”. Rrëfimi i gjyshit të Alvin nga nëna: Ai më kërkonte mua

“Valbona iku nga dhuna”. Rrëfimi i gjyshit të Alvin nga nëna: Ai më kërkonte mua

Ymer Çira, është gjyshi i Alvin Berishës, babai i nënës së tij Valbona Berisha e cila u vra në Siri. Ymeri ka një version tjetër të historisë së përse [...]
“Do të të fus p.lumbin ballit”! Lirohet i riu që kërcënoi me jetë Edi Ramën, zbardhet dëshmia e tij dhe kush e kishte ‘nxitur’ të terrorizonte kryeministrin

“Do të të fus p.lumbin ballit”! Lirohet i riu që kërcënoi me jetë Edi Ramën, zbardhet dëshmia e tij dhe kush e kishte ‘nxitur’ të terrorizonte kryeministrin

“Do të të fus plumbin ballit!”. Një mesazh i tillë në adresë të kryeministrit Edi Rama, ka vënë në lëvizje Policinë e Shtetit afro 5 ditë më parë. [...]
1 2 3 308 10 / 3072 POSTS
izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat