Category: Kronike

1 2 3 211 10 / 2105 POSTS
Balili: Pas kontributit në fushatë për LSI-në, mu ofrua posti i drejtorit të Transporteve

Balili: Pas kontributit në fushatë për LSI-në, mu ofrua posti i drejtorit të Transporteve

Klement Balili, i cilësuar si “Eskobari i Ballkanit” ka rrëfyer muajt e arratisjes dhe se si i shpëtoi policisë, në 16 operacione, në një intervistë p ...
Artan Hoxha sqaron se çfarë do ndodh me videot intime e kamerave sekrete në “Santa Quaranta” të politikanëve të njohur me dashnoret

Artan Hoxha sqaron se çfarë do ndodh me videot intime e kamerave sekrete në “Santa Quaranta” të politikanëve të njohur me dashnoret

Gazetari Artan Hoxha gjatë një interviste në emisionin “A2 Sot” ka folur në lidhje me çështjen e Klement Balilit. Gjatë kësaj interviste Hoxha u nd ...
Nis zbërthimi i Klement Balilit, miku i partisë  i’u “këput” gjunjët Metës e Berishës, nxjerr sekretet

Nis zbërthimi i Klement Balilit, miku i partisë i’u “këput” gjunjët Metës e Berishës, nxjerr sekretet

Këto ishin vetëm mesazhet e para të Klement Balilit për krerët e politikës shqiptare, shumica e të cilëve janë të implikuar në pazare e skandale të më ...
Klement Balili: Posti i drejtorit të Transporteve mu ofrua pas kontributit në fushatë për LSI-në

Klement Balili: Posti i drejtorit të Transporteve mu ofrua pas kontributit në fushatë për LSI-në

Klement Balili, i cilësuar si “Eskobari i Ballkanit” ka rrëfyer muajt e arratisjes dhe se si i shpëtoi policisë, në 16 operacione, në një intervistë p ...
Rrëfimi i Klement Balilit: Policia nuk m’u afrua kurrë, kam qenë në shtëpi disa herë (pjesa e parë)

Rrëfimi i Klement Balilit: Policia nuk m’u afrua kurrë, kam qenë në shtëpi disa herë (pjesa e parë)

Klement Balili, personi më i kërkuar në Shqipëri, i cilësuar si Eskobari i Ballkanit ka folur ekskluzivisht për gazetarin e Report Tv, Artan Hoxha vet ...
Kjo është lagjia e politikanëve në Tiranë, ku fshihej Klement Balili

Kjo është lagjia e politikanëve në Tiranë, ku fshihej Klement Balili

Gazetari Artan Hoxha ka treguar detaje rreth intervistës me Klement Balilin përpara dorëzimit. Ai tha se Klement Balili ka qëndruar i fshehur në nj ...
Loti i Unazës së re, kreu i ARRSH jep sqarime në Prokurori

Loti i Unazës së re, kreu i ARRSH jep sqarime në Prokurori

Kreu i ARRSH, Afrim Qendro është paraqitur ditën e sotme në Prokurorinë e Tiranës pas fillimit të hetimeve në lidhje me kompaninë “DH Albania”, e cila ...
Shtyhen 3 muaj të tjerë hetimet për Tahirin, këmbëngulje për informacionet nga Katania, e cila e ka përjashtuar ish ministrin

Shtyhen 3 muaj të tjerë hetimet për Tahirin, këmbëngulje për informacionet nga Katania, e cila e ka përjashtuar ish ministrin

Prokuroria për Krimet e Rënda do të zgjasë edhe 3 muaj hetimet për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri. Shkak për shtyrjen e hetimeve, janë bë ...
Kush është gjyqtarja që do të shqyrtojë çështjen e Klement Balilit?

Kush është gjyqtarja që do të shqyrtojë çështjen e Klement Balilit?

Liljana Muça zgjidhjet gjyqtarja që do të shqyrtojë çështjen e Klement Balilit. Muça u zgjodh pas hedhjes së shortit. Balili, i konsideruar nga med ...
‘Me ke nxirë jetën’, Artan Hoxha tregon tmerrin e përjetuar në intervistën me Balilin: Nuk kisha asnjë kontakt, m’i bllokoi të gjitha pajisjet elektronike

‘Me ke nxirë jetën’, Artan Hoxha tregon tmerrin e përjetuar në intervistën me Balilin: Nuk kisha asnjë kontakt, m’i bllokoi të gjitha pajisjet elektronike

Artan Hoxha ka rrëfyer në emisionin “Opinion” në Tv Klan momentet kur shkoi në fshatin Stjar të Delvinës, aty ku takoi Kelmend Balilin dhe filmoi mome ...
1 2 3 211 10 / 2105 POSTS