Category: Interviste

1 2 3 5 10 / 49 POSTS
Si është të punosh me Edi Ramën?! Baton Haxhiu befason me atë që thotë: Ja kush është vesi i tij më i keq

Si është të punosh me Edi Ramën?! Baton Haxhiu befason me atë që thotë: Ja kush është vesi i tij më i keq

Baton Haxhiu, analisti i njohur nga Kosova i përfolur shpesh edhe si këshilltari i kryeministrit Rama, ka rrëfyer marrëdhënien e tij me kryeministrin ...
Çfarë fshihet pas “tërbimit” të presidentit?! Avokati Romeo Kara: Berisha e Meta janë simbole të së keqes, kokat e korrupsionit, bashkë për të shpëtuar pasuritë

Çfarë fshihet pas “tërbimit” të presidentit?! Avokati Romeo Kara: Berisha e Meta janë simbole të së keqes, kokat e korrupsionit, bashkë për të shpëtuar pasuritë

Juristi Romeo Kara, i pari që denoncoi skandalet e qeverisë “Berisha” me CEZ Shpërndarje, ka komentuar dje situatën politike në vend. Në një intervist ...
“Ja pse Basha nuk largohet nga PD pas 1 korrikut, Palmer foli në emër të DASH!”

“Ja pse Basha nuk largohet nga PD pas 1 korrikut, Palmer foli në emër të DASH!”

Kreshnik Spahiu: Berisha ka frikë se përfundon si Gruevski, ja 10 arsyet pse sulmon SHBA më shumë se Putin, PD mund të shpallet partia më e rrezikshme ...
Zyrtari i lartë britanik ia pret shkurt Bashës: Ulu në dialog me Ramën pa kushte ose …

Zyrtari i lartë britanik ia pret shkurt Bashës: Ulu në dialog me Ramën pa kushte ose …

Andrew Page, drejtori për Ballkanin Perëndimor në Britani zhvilloi sot në orën 14:00 një takimi me kryetarin e PD-së Lulzim Basha. Burime bëjnë me ...
“Nuk rrëzohet qeveria me shashka”: Ja si PD po shfrytëzon dhe po i fut në b.urg ca gjynafqarë

“Nuk rrëzohet qeveria me shashka”: Ja si PD po shfrytëzon dhe po i fut në b.urg ca gjynafqarë

Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi nga studio e emisionit '360 Gradë' deklaroi se me këtë rrugë që ka nisur opozita nuk rrëzohet qeveria. Klosi: Dua të ...
Samiti i Berlinit: Rama takohet me Merkel

Samiti i Berlinit: Rama takohet me Merkel

Ka nisur në Berlin takimi mes kryeministrit shqiptar Edi Rama dhe kancelares gjermane, Angela Merkel. I pranishëm në këtë takim është edhe kryeministr ...
Përgjigja e Palmer për opozitën e Biberajn dhe zgjedhjet në horizont

Përgjigja e Palmer për opozitën e Biberajn dhe zgjedhjet në horizont

Gazetari Skënder Minxhozi ju përgjigj disa pyetjeve të Aleksandër Furxhi, gjatë edicionit të lajmeve të orës 19.00 në Vizion Plus. Ja teskti i intervi ...
Kjo është ëndrra e djalit të Sokol Olldashit: Në gjurmët e babit tim, edhe unë… në një politikë ndryshe!

Kjo është ëndrra e djalit të Sokol Olldashit: Në gjurmët e babit tim, edhe unë… në një politikë ndryshe!

Nga Aurel Pepa Glauk Olldashi është vetëm 19 vjeç, por me një dëshirë të madhe për të marrë pjesë e për të folur mbi politikën shqiptare. Djali i m ...
Denzel Washington: Ndjenja që unë marr kur ndihmoj të tjerët, nuk krahasohet me makinat, shtëpinë e madhe apo me …

Denzel Washington: Ndjenja që unë marr kur ndihmoj të tjerët, nuk krahasohet me makinat, shtëpinë e madhe apo me …

“42 vjet më parë, në mars të 1975, unë isha në universitet me një mesatare shumë të ulët. Isha ulur në sallonin e bukurisë së mamasë sime dhe shoh vet ...
Intervista e plotë/ Rama godet sërish: Këto janë protesta kastash të rrëzuara dhe të frikësuara! Amerika “mollë e ndaluar” për gjithë familjen Berisha nga Vuçidoli

Intervista e plotë/ Rama godet sërish: Këto janë protesta kastash të rrëzuara dhe të frikësuara! Amerika “mollë e ndaluar” për gjithë familjen Berisha nga Vuçidoli

Kryeministri Edi Rama ka tronditur dje sërish paraardhësin e tij Sali Berisha. Pak javë më parë ai deklaroi nga salla e Parlamentit se Berisha nuk udh ...
1 2 3 5 10 / 49 POSTS
izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner | antalya escort |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

Website

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat

|
escort99.com