Category: Humor

1 2 3 28 10 / 276 POSTS
MEMET/ Ilir Meta: Gati për të publikuar video-përgjimet me seks, montazhin po e bën Çim Peka dhe Tit Vasili

MEMET/ Ilir Meta: Gati për të publikuar video-përgjimet me seks, montazhin po e bën Çim Peka dhe Tit Vasili

Rrjetet sociale kanë përcjellë një sërë memesh pikante që kanë në fokus deklaratat e presidentit Ilir Meta i cili ka shantaxhuar përmes një video që p [...]
Ekipi francez kërkon takim urgjent me Fevziun: Duam librin “Tirana e Nonës”!

Ekipi francez kërkon takim urgjent me Fevziun: Duam librin “Tirana e Nonës”!

Në mesditë, ekipi kampion i botës, Franca, zbriti në kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranë. Sapo u akomodua në hotel, trajneri i saj Didier Deschamps, t [...]
Jari lidh helmimin e avokat Goxhajt me betejën e presidentit

Jari lidh helmimin e avokat Goxhajt me betejën e presidentit

Pas lajmit se avokat Goxhaj është helmuar dhe gjendet në spital, Jari u vu në alarm, pasi shikon një lidhje të drejtëpërdrejtë mes helmimit të tij, be [...]
Jari shpjegon pse Meta e dekretoi Marsidën në aeroport

Jari shpjegon pse Meta e dekretoi Marsidën në aeroport

Jari po e ndjek me vëmendje çështjen e plotësimit të Gjykatës Kushtetuese dhe sidomos vendin ku u u betua anëtarja e re para noteres. Meqë Ilir Met [...]
Jari mesazh Balliut Junior: Humbëm kauzën, po fituam librin tënd

Jari mesazh Balliut Junior: Humbëm kauzën, po fituam librin tënd

Sot për Jarin, ashtu si për shumë vetë, ishte një ditë e trishtuar. Shiu i ftohtë i Tiranës, përplasja e banorëve të Astirit me policinë dhe prishj [...]
Talllje pa fund për “mbrojtësit” e Astirit nga Balliu deri te Lulziu!  “Çfarë ka ndodhur tek Astiri sepse isha në gjumë”

Talllje pa fund për “mbrojtësit” e Astirit nga Balliu deri te Lulziu! “Çfarë ka ndodhur tek Astiri sepse isha në gjumë”

Klevis Balliu, njeriu që identifikohet prej një viti për bllokimin e rrugës tek “Astiri”, sot në mëngjes nuk ka qenë prezent kur nisën prishjet e obje [...]
Jari shpjegon pse është dakord me Metën kundër Gjykatës Kushtetese

Jari shpjegon pse është dakord me Metën kundër Gjykatës Kushtetese

Pas debatit që Meta po provokon për të delegjitimuar ngritjen e Gjykatës Kushtetuese, duke zgjedhur, përveç dy anëtarëve që janë zgjedhur nga Preside [...]
Jari shpjegon kurthin e Edi Ramës me paratë ruse të Lulit

Jari shpjegon kurthin e Edi Ramës me paratë ruse të Lulit

Pas lajmit se Lulit ja hoqën akuzën për pastrim parash dhe i lanë vetëm fallsifikim dokumentesh në PD, plasi një gëzim i madh. Dukej sikur njerëzit [...]
Jari shpjegon pse Luli nuk tregon kujt ja ka blerë vilat

Jari shpjegon pse Luli nuk tregon kujt ja ka blerë vilat

Pas “sms”-së së Lulit dërguar tek emisioni i Çanit, ku mohon që vilat t’ia ketë blerë direkt pronarit të vilave, por një personi tjetër, shumë demokra [...]
Jari jep versionin e tij për ngjarjen e prokurorit

Jari jep versionin e tij për ngjarjen e prokurorit

Pas atentatit që ndodhi ndaj një makine në të cilën udhëtonte një prokuror i Durrësit, së bashku me disa persona me precedentë penal, u ndez një deba [...]
1 2 3 28 10 / 276 POSTS
izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat