Category: Humor

1 2 3 15 10 / 141 POSTS
Jari i shkruan Norës: Ngrije kokën dhe fshiji lotët, se kemi Lulin akoma gjallë!

Jari i shkruan Norës: Ngrije kokën dhe fshiji lotët, se kemi Lulin akoma gjallë!

Sot ndodhi një ngjarje dramatike. Në Konventën e LSI, Monika u bëri thirrjeve burrave dhe grave të LSI, të sakrifikojnë dhe jetën për të rrëzuar Ramën ...
Ervin Salianji pas mesazheve erotike jep këshilla për familjen: Ndjej neveri për skandalet dhe favoret seksuale!

Ervin Salianji pas mesazheve erotike jep këshilla për familjen: Ndjej neveri për skandalet dhe favoret seksuale!

Ervin Salianji, që vetëm pak muaj më parë u bë personazh i një skandali seksual në ambientet e Kuvendit, bashkë me Grida Dumën, ka reaguar i revoltuar ...
VIDEO/ Fahri Balliu pasi ha bukë me domate e djath në mes të lokalit, lan duart poshtë tavolinës

VIDEO/ Fahri Balliu pasi ha bukë me domate e djath në mes të lokalit, lan duart poshtë tavolinës

Fahri Balliu është ndoshta personazhi më komik në Shqipëri, që me atë shejtan-budallallëkun e vet ka arritur të bëjë para dhe t’iu ngjitet disa politi ...
PD priti Bashën të kthehej nga pushimet, ndaj e festoi dy ditë me vonesë përvjetorin e “RD”-së! Berisha i tërheq veshin dhe duket shumë i mërzitur me të

PD priti Bashën të kthehej nga pushimet, ndaj e festoi dy ditë me vonesë përvjetorin e “RD”-së! Berisha i tërheq veshin dhe duket shumë i mërzitur me të

Partia Demokratike është kujtuar të festojë 28-vjetorin e “RD”-së. Këtë gjë e ka bërë dy ditë me vonesë. Nuk dihet arsyeja, por me siguri Lulzim Ba ...
Rama ka një lutje mesazh për Berishën: “Doktor paç jetën e gjatë dhe kurrë mos hiq dorë nga…!”

Rama ka një lutje mesazh për Berishën: “Doktor paç jetën e gjatë dhe kurrë mos hiq dorë nga…!”

Kreu i qeverisë Edi Rama ka një përgjigjie dhe për rastet kur përmendet Lulzim Basha për kryeministër. Moderatori Mamaqi e pyeti Ramën lidhur me kr ...
Protesta e studentëve: Rama “zbulon” organizatorët e vërtetë…”doktoreshën” me shoqe!

Protesta e studentëve: Rama “zbulon” organizatorët e vërtetë…”doktoreshën” me shoqe!

Kryeministri Rama i ftuar në “Xing me Ermalin” ironizoi edhe njëherë lidhur me organizatorët e protestës së studentëve. Rama: Lali Eri me ty dhe ca ...
Mesazhi që i çon Berisha për emisionin bën me “dhimbje koke” Ermal Mamaqin

Mesazhi që i çon Berisha për emisionin bën me “dhimbje koke” Ermal Mamaqin

Kreu i qeverisë Edi Rama ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Xing me Ermalin”. Moderatori i emisionit tha se i dërgoi një mesazh ish-kryemini ...
Kritikëve se pse ftoi Edi Ramën,  Ermal Mamaqi u përgjigjet: Vendosa mos ta rruaj fare…. mjekrën!

Kritikëve se pse ftoi Edi Ramën, Ermal Mamaqi u përgjigjet: Vendosa mos ta rruaj fare…. mjekrën!

Mbrëmjen e sotme moderatori Ermal Mamaqi ka reaguar për herë të parë pas kritikave se ka ftuar Ramën në emision për ta shpëtuar nga protestat. Nëp ...
Jari përjeton me gëzim shuarjen e protestës së emigrantëve para kryeministrisë

Jari përjeton me gëzim shuarjen e protestës së emigrantëve para kryeministrisë

Jari sot u zgjua me një ndjenjë të fortë ankthi, që i shtohej edhe nga ëndrrat e këqija që kishte parë me Doktorin. Gjithë natën e kishte kaluar pothu ...
Çudira shqiptare në Berat/ Gjeli i detit që refuzon të theret: Ja çfarë i punon të zotit shpendi dinak! (Video)

Çudira shqiptare në Berat/ Gjeli i detit që refuzon të theret: Ja çfarë i punon të zotit shpendi dinak! (Video)

Tradita e gjelit të detit vazhdon të ndiqet rregullisht për festat e fundvitit. Si çdo vit, një ose dy ditë para datës 31 dhjetor, shumë njerëz shqipt ...
1 2 3 15 10 / 141 POSTS