Category: Diaspora

1 2 3 79 10 / 781 POSTS
Dalin mesazhet e prokurores, dërguar gjykatësve: Do t’ju shkund nga brekët

Dalin mesazhet e prokurores, dërguar gjykatësve: Do t’ju shkund nga brekët

Nëse ti dhe Këshilli e keni liruar Katicën, ta dish se do tua shkund brekët të gjithëve në Këshill, me hetim financiar. Për shkak të gjykatësve si ju, [...]
Po këtu a do të ndodh ndonjëherë ?! Kroacia dënoi ish kryeministrin me nëntë vjet burg dhe më pas… i konfiskon pasurinë tërë familjes së tij

Po këtu a do të ndodh ndonjëherë ?! Kroacia dënoi ish kryeministrin me nëntë vjet burg dhe më pas… i konfiskon pasurinë tërë familjes së tij

Pas gati dy viteve, përfundoi procesi gjyqësor kundër ish kryeministrit kroat, Ivo Sanader. Sanader është dënuar me nëntë vite burg. Në dënim do të [...]
Vuçiç: Vuaj nga një sëmundje kronike. Jam në gjendje të shkëlqyer shëndetësore, kam energji

Vuçiç: Vuaj nga një sëmundje kronike. Jam në gjendje të shkëlqyer shëndetësore, kam energji

Presidenti serb ka pranuar se vuan nga një sëmundje kronike. Në një konferencë shtypi, i pyetur nga mediat në lidhje me pretendimin se gazetari i TV M [...]
Intriga e ushtarëve të Gruevskit në prokurori dështon: Prokurorja Speciale Katica Janeva lirohet nga paraburgimi

Intriga e ushtarëve të Gruevskit në prokurori dështon: Prokurorja Speciale Katica Janeva lirohet nga paraburgimi

Mediat shqiptare në Maqedoninë e Veriut shkruajnë se sapo është liruar nga paraburgimi ish-kryeprokurorja speciale Katica Janeva. Kujtojmë se Janev [...]
Kroaci, alarm i kuq për shkak të motit të keq

Kroaci, alarm i kuq për shkak të motit të keq

Në disa rajone të Kroacisë është aktivizuar alarmi i kuq për shkak të kushteve të këqija atmosferike. Si pasojë e reshjeve të rrëmbyeshme alarmi ës [...]
Anglia mirëpritet në Kosovë: Mirë se vini vëllezër!

Anglia mirëpritet në Kosovë: Mirë se vini vëllezër!

Në Prishtinë çdo ditë po shtohen mbishkrimet në të cilat tregohet mikpritja e Kosovës për ekipin futbollistik të Anglisë. “Mirë se vini dhe respekt [...]
Thaçi takon Macron në Paris: Kosova është e gatshme për Marrëveshje të Paqes

Thaçi takon Macron në Paris: Kosova është e gatshme për Marrëveshje të Paqes

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka pasur një takim bilateral me Presidentin e Republikës së Francës, Emmanuel Macron, me të cilin ka [...]
Shengeni Ballkanik: Haradinaj rreshtohet krah Thaçit, taksën ndaj Serbisë ia lë detyrë Kurtit

Shengeni Ballkanik: Haradinaj rreshtohet krah Thaçit, taksën ndaj Serbisë ia lë detyrë Kurtit

Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj ka këshilluar Albin Kurtin në lidhje me vendimin që mori një vit më parë për vendosjen e taksës 100% në mallra [...]
Si është ngritur biznesi i vajit të kanabisit në Maqedoni, janë licencuar 23 kompani

Si është ngritur biznesi i vajit të kanabisit në Maqedoni, janë licencuar 23 kompani

Maqedonia e veriut e ka parë industrinë e kanabisit mjekësor si një mundësi të mirë për të nxitur zhvillimin ekonomik të vendit. Top Story do të shfaq [...]
Numërohen të gjitha votat e diasporës në Kosovë, Vetëvendosje merr edhe një deputet

Numërohen të gjitha votat e diasporës në Kosovë, Vetëvendosje merr edhe një deputet

Janë numëruar edhe votat e fundit nga zgjedhjet e 6 tetorit në Kosovë. Bëhet fjalë për 1806 vota që kanë ardhur nga diaspora dhe me vendim të Gjykatës [...]
1 2 3 79 10 / 781 POSTS
izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat