Category: Debat

1 2 3 276 10 / 2757 POSTS
Rudina Xhunga: Mënyra si komunikon Meta apo Berisha tregojnë pafuqinë e tyre, u përvëlovshin këta politikanë që shantazhojnë me video

Rudina Xhunga: Mënyra si komunikon Meta apo Berisha tregojnë pafuqinë e tyre, u përvëlovshin këta politikanë që shantazhojnë me video

Gazetarja Rudina Xhunga analizoi zhvillimet e fundit politike në rubrikën “Opinion”, në News24. Gazetarja Xhunga deklaroi se kriza politike është një [...]
Profesori i çorientuar Gjekmarkaj në media si militant i thekur, sulm Ngjelës: Zëdhënës i një tiranie që po vendoset!

Profesori i çorientuar Gjekmarkaj në media si militant i thekur, sulm Ngjelës: Zëdhënës i një tiranie që po vendoset!

Debate të forta mes analistëve dhe avokatit Spartak Ngjela në studion e “Real Story” në News24 për Gjykatën Kushtetuese, rolin e Presidentit të Republ [...]
Fevziu i “mallëngjyer” për ish deputetët analfabet që braktisën parlamenti! Fyen deputetët e opozitës: Bandë injorantësh, të lexojnë librat e mi para se t’i vini kandidatë herë tjetër!

Fevziu i “mallëngjyer” për ish deputetët analfabet që braktisën parlamenti! Fyen deputetët e opozitës: Bandë injorantësh, të lexojnë librat e mi para se t’i vini kandidatë herë tjetër!

Gazetari Blendi Fevziu është shprehur i revoltuar për nivelin e deputetëve te opozites në Kuvendin e Shqipërisë. Gjatë debatit të mbrëmshëm në emis [...]
Ilir Meta: Do hetoj edhe ndërkombëtarët në Bruksel e SHBA, nuk do të fal asnjeri për atë që bënë

Ilir Meta: Do hetoj edhe ndërkombëtarët në Bruksel e SHBA, nuk do të fal asnjeri për atë që bënë

Ashtu siç ka bërë këto muajte e fundit, Ilir Meta lëshoi një sërë marrëzirash një ditë më parë, ndërsa foli në një intervistë për Eni Vasilin. Mes [...]
E rëndë që një president flet për armatosje, Meta po i jep çdo ditë arsye Ramës për ta shkarkuar

E rëndë që një president flet për armatosje, Meta po i jep çdo ditë arsye Ramës për ta shkarkuar

Ish-kryetari i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi ka komentuar situatën politike në vend. Gjatë një interviste për gazetën “SOT”, zoti Klosi [...]
Nikoll Lesi: Meta do shpallë “non grata” dhe një ambasador tjetër! I kemi video duke “e bërë” me një zyrtare të Rilindjes

Nikoll Lesi: Meta do shpallë “non grata” dhe një ambasador tjetër! I kemi video duke “e bërë” me një zyrtare të Rilindjes

Nikoll Lesi thotë se Ilir Meta do të shpallë “non grata” edhe një ambasador tjetër. Sipas tij, Meta ka një video të tij, duke bërë seks me një zyrt [...]
Reforma zgjedhore, PS paralajmëron votim edhe nëse PD-LSI nuk kontribuojnë, demokratët kërkojnë konsensus gjithëpërfshirës

Reforma zgjedhore, PS paralajmëron votim edhe nëse PD-LSI nuk kontribuojnë, demokratët kërkojnë konsensus gjithëpërfshirës

Deputeti i Partisë Socialiste, Arben Pëllumbi deklaroi dje se reforma zgjedhore do të miratohet pavarësisht qëndrimit të PD-LSI. Në një intervistë, Pë [...]
Nis Kongresi i ri i PS-së, rreth 100 mijë anëtarë do të votojnë për të zgjedhur delegatët e rinj (Çfarë do jetë ndryshe këtë herë) 

Nis Kongresi i ri i PS-së, rreth 100 mijë anëtarë do të votojnë për të zgjedhur delegatët e rinj (Çfarë do jetë ndryshe këtë herë) 

Mësohet se procesi i zgjedhjes së delegatëve të Partisë Socialiste ka nisur që në mëngjes. Në 362 qendra votimi, nga ora 08:00 deri në orën 16:00, 103 [...]
Historia “panjohur” e takimit të Ramës me Metën

Historia “panjohur” e takimit të Ramës me Metën

Edi Rama dhe Ilir Meta janë takuar për herë të parë diku në fillim të viteve ’90, i pari si publicist, kurse i dyti si deputet i Partisë Socialiste. [...]
Meta për Vorpsin: “Mund të betohet në parukeri”! Petro Koçi i përgjigjet … ose te “Gjiri i Lalzit “!

Meta për Vorpsin: “Mund të betohet në parukeri”! Petro Koçi i përgjigjet … ose te “Gjiri i Lalzit “!

Zv. ministrin e Mbrojtjes, Petro Koçi i është përgjigjur me ironi deklaratës së zëdhënësit të Presidencës, i cili tha se "askujt nuk i ndalohet që të [...]
1 2 3 276 10 / 2757 POSTS
izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat