Category: Bota

1 2 3 115 10 / 1150 POSTS
Shantazh Juventusit, policia arreston 12 kapo-ultrasë bardhezinj

Shantazh Juventusit, policia arreston 12 kapo-ultrasë bardhezinj

Blic i policisë në gjirin e ultrasve të Juventusit: kapot dhe elementët kryesorë të grupeve ultra janë arrestuar pas një hetimi të Prokurorisë së Tori ...
Kandidatët demokratë sulmojnë Presidentin Trump dhe njëri-tjetrin

Kandidatët demokratë sulmojnë Presidentin Trump dhe njëri-tjetrin

10 kandidatët kryesorë demokratë u përballën në një debat të gjallëruar mbrëmjen e së enjtes, duke shkëmbyer goditje për një sërë çështjesh, si dhe du ...
“Avion që sulmon një kullë”, shihni çfarë veshi Melania Trump në përkujtimoren e 11 shtatorit

“Avion që sulmon një kullë”, shihni çfarë veshi Melania Trump në përkujtimoren e 11 shtatorit

Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe e gjithë bota tre ditë më parë përkujtuan 18-vjetorin e sulmeve të përgjakshme të 11 shtatorit 2001. Në përkujtimo ...
“Hard Brexit”, skenari i Qeverisë: Ndërprerje e barnave dhe ushqimeve. Kaos nëpër rrugë

“Hard Brexit”, skenari i Qeverisë: Ndërprerje e barnave dhe ushqimeve. Kaos nëpër rrugë

Brexit pa marrëveshje do të bllokojë itenerarët tregtarë, ndërpresë furnizimet e barnave dhe të ushqimeve, ndërkohë që do të ketë edhe protesta në të ...
Mbyllet pas 16 vitesh gazeta “Express”, mesazhi i fundit: Shijoje telefonin tënd të qelbur!

Mbyllet pas 16 vitesh gazeta “Express”, mesazhi i fundit: Shijoje telefonin tënd të qelbur!

Quhej “Express” dhe shpërndahej falas në Uashington. Pas 16 vitesh, kjo gazetë i ka “mbyllur faqet” dhe nuk do të printohet më.Njoftimi i trishtueshëm ...
Testimet përfundojnë me sukses: Amerika prodhon “raketën e padukshme” (Video)

Testimet përfundojnë me sukses: Amerika prodhon “raketën e padukshme” (Video)

Ka nisur një luftë e re për avancimin e armëve të shkatërrimit në masë. Amerika së fundmi ka testuar një raketë të ‘padukshme’. Bëhet fjalë për një ra ...
Nga 1 tetori “detektivët” në aksion: Ditë të zeza po vijnë për shqiptarët! Ja kush rrezikon

Nga 1 tetori “detektivët” në aksion: Ditë të zeza po vijnë për shqiptarët! Ja kush rrezikon

Agjensitë që paguajnë mirëqenie sociale në Zvicër do të jenë në gjendje të punësojnë detektivë për të zbuluar mashtrimet nga 1 tetori 2019. Në Zvic ...
11 Shtatori, dita që ndryshoi botën e që la pas rreth 3 mijë vi.ktima

11 Shtatori, dita që ndryshoi botën e që la pas rreth 3 mijë vi.ktima

Shtetet e Bashkuara, por edhe mbarë bota, përkujtojnë sot 18-vjetorin e sulmeve të përgjakshme të 11 shtatorit 2001. Departamenti Amerikan i Shtetit k ...
Anëtarsimi në BE, presidentja e Komisionit Europian jep lajmin e mirë për Ballkanin Perëndimor

Anëtarsimi në BE, presidentja e Komisionit Europian jep lajmin e mirë për Ballkanin Perëndimor

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen është shprehur se Ballkani Perëndimor do të jetë një prej prioriteteve të Presidencës. Aj ...
Zëvëndësojë Federica Mogherinin për politikën e Jashtme: Ja sekretet e çuditshme e të ngarkuarit të ri të BE-së

Zëvëndësojë Federica Mogherinin për politikën e Jashtme: Ja sekretet e çuditshme e të ngarkuarit të ri të BE-së

ngarkuari i ri BE-së për Politikën e Jashtme, pasuesi i Federica Mogherinit njihet si njeri i fjalëve të qarta. Nuk mund të lihet pa përmendur iro ...
1 2 3 115 10 / 1150 POSTS
izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner | antalya escort |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

Website

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat

|
escort99.com