Category: Bota

1 2 3 124 10 / 1236 POSTS
E pabesueshme dhe tragjike: Qëllohet me thikë dhe humb jetën në mes të universitetit djali i ish-presidentit gjerman

E pabesueshme dhe tragjike: Qëllohet me thikë dhe humb jetën në mes të universitetit djali i ish-presidentit gjerman

Djali i ish presidentit gjerman Richard von Weizsäcker ka gjetur vdekjen pasi e qëlluan me thikë dhe nuk mundi t’u mbijetonte dot plagëve. Doktor F [...]
Konspiracioni: Greta Thunberg ka ardhur nga e shkuara për të na shpëtuar (Foto)

Konspiracioni: Greta Thunberg ka ardhur nga e shkuara për të na shpëtuar (Foto)

Konspiracionistët janë të bindur se Greta Thunberg është një vajzë që “ka udhëtuar në kohë për të na shpëtuar”, pasi në internet po qarkullon një foto [...]
Zhvillim historik, Kanadaja prodhon materialin që bën njerëzit të padukshëm

Zhvillim historik, Kanadaja prodhon materialin që bën njerëzit të padukshëm

Kompania kanadeze “Hiperstealth Biotechnology” ka krijuar një material, i vetmi në llojin e tij, që bën të padukshëm njerëzit dhe objektet. Materia [...]
Akuza për p.ërdhunim, Suedia ndërpret hetimet kundër Julian Assange

Akuza për p.ërdhunim, Suedia ndërpret hetimet kundër Julian Assange

Prokurorët në Suedi i kanë ndërprerë hetimet, mbi një akuzë për përdhunim, të bërë kundër bashkë-themeluesit të Wikileaks, Julian Assange, më 2010. [...]
STRATEGJIA: Ja si Mark Zuckerberg po planifikon të fitojë para me Facebook Pay

STRATEGJIA: Ja si Mark Zuckerberg po planifikon të fitojë para me Facebook Pay

Facebook, një nga kompanitë më të vlefshme dhe fitimprurëse të reklamave në botë, po bën një shtytje të madhe për pagesa. Edhe pse po ngulmon të kr [...]
Alarm i Kuq në Venecia, nga përmbytjet lartësia e ujit 187 cm: Dëmtohen monumentet historikë, 20 ciklone në gadishull, dy viktima! (Video)

Alarm i Kuq në Venecia, nga përmbytjet lartësia e ujit 187 cm: Dëmtohen monumentet historikë, 20 ciklone në gadishull, dy viktima! (Video)

Venecia u zgjua pas një nate frike nga përmbytjet ndërsa lartësia e ujit në qytet ka arritur në 187 centimetra, shumë pranë rekordit të vitit 1966 kur [...]
Takimi me Trump, Erdogan mbërrin në SHBA për vizitë zyrtare

Takimi me Trump, Erdogan mbërrin në SHBA për vizitë zyrtare

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, me ftesë të homologut të tij amerikan, Donald Trump, ka mbërritur në Washington. Presidenti Erdoğan në [...]
Njihuni me “bullgaro-gjermanen” që krijoi firmën e madhe piramidale: Mashtroi milionerët dhe u zhduk me 3.5 miliardë dollarë!

Njihuni me “bullgaro-gjermanen” që krijoi firmën e madhe piramidale: Mashtroi milionerët dhe u zhduk me 3.5 miliardë dollarë!

Me zjarrin që dilte nga skena, muzikën e lartë dhe turmën që ulërinte, sallat e mbushura plot të jepnin idenë e një koncerti rroku më tepër se sa të n [...]
Macron “i vë flakën” edhe Bosnjes

Macron “i vë flakën” edhe Bosnjes

Duket se presidenti francez Emmanuel Macron po bën gjithçka që të prishë ekuilibrin gjerman të Ballkanit Perëndimor në një seri daljesh publike të cil [...]
Video/ Të ecësh përmes zjarrit, qielli ngjyroset portokalli në Australi

Video/ Të ecësh përmes zjarrit, qielli ngjyroset portokalli në Australi

Australia po përjeton një moment shumë kritik nga zjarret. Numri i vatrave është shtuar të premten duke u numëruar 90 vatra zjarri në të gjithë ven [...]
1 2 3 124 10 / 1236 POSTS
izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat