Category: Dosja X

1 2 3 91 10 / 907 POSTS
Pse po shpërblehen njerëzit e klanit Meta & Co, që nuk kanë asnjë vlerë?!

Pse po shpërblehen njerëzit e klanit Meta & Co, që nuk kanë asnjë vlerë?!

Së fundmi është emëruar në postin e Drejtorit të Përgjithshëm të Ujësjellës-Kanalizimeve, Alqi Bllako, një prej njerëzve më të afërt të Ilir Metës dhe ...
Bamir Topi rrëfen takimin me Ramiz Alinë dhe çfarë u fol për Berishën

Bamir Topi rrëfen takimin me Ramiz Alinë dhe çfarë u fol për Berishën

Libri “Nocturn: Kur arsyeja errësohet nga pushteti”, i publikuar nga ish-presidenti Bamir Topin ka ngjallur debate në arenën politike. Në këtë libër, ...
A.rrestohet në sallën e gjyqit kryetari i grupseksionit të PD-së

A.rrestohet në sallën e gjyqit kryetari i grupseksionit të PD-së

Lavdosh Demaj, kryetari i grupseksionit të Partisë Demokratike në Elbasan, është a.rrestuar në sallën e gjyqit, pasi ndaj tij Gjykata e Apelit në Durr ...
DOKUMENT/ Kreu i OMONIA-s Fredi Beleri i dënuar me 3 vite b.urg dhe nuk e ka kryer dënimin

DOKUMENT/ Kreu i OMONIA-s Fredi Beleri i dënuar me 3 vite b.urg dhe nuk e ka kryer dënimin

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve i ka ndaluar kandidimin kreut të Omonias, Fredi Belerit në zgjedhjet e 30 qershorit si kandidat i pavarur në Bashkinë e ...
Zbardhet plani i PD-LSI me anëtarët e KZAZ, ja si synohet të bllokohen materialet zgjedhore, qendrat e votimit dhe certifikimi i rezultatit

Zbardhet plani i PD-LSI me anëtarët e KZAZ, ja si synohet të bllokohen materialet zgjedhore, qendrat e votimit dhe certifikimi i rezultatit

Zbardhen të fshehtat e planit të Partisë Demokratike dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim për anëtarët e Komisionit Zonal të Administrimit të Zgjedhje ...
Përkthyesi i serbëve, Basha i “Shtëpisë së verdhë” bënë patriotin: Serbët më kërkuan ndryshimin e kufijve të Kosovës, unë refuzova

Përkthyesi i serbëve, Basha i “Shtëpisë së verdhë” bënë patriotin: Serbët më kërkuan ndryshimin e kufijve të Kosovës, unë refuzova

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka deklaruar për herë të parë se edhe atij kur ishte ministër i Jashtëm i ishte propozuar nga Serbia ndryshimi i kufijve. B ...
INVESTIGIMI/ Pas 21 Janarit, Berisha e Basha gati të blinin gaz paralizues për protestuesit e opozitës

INVESTIGIMI/ Pas 21 Janarit, Berisha e Basha gati të blinin gaz paralizues për protestuesit e opozitës

Teksa sot akuzojnë policinë për përdorimin e gazit lotsjellës ndaj protestuesve, pas 21 Janarit 2011 Basha e Berisha porositën gaz 10 herë më të fuqis ...
“Vija e kuqe”/ Petrit Vasilit i refuzohet kërkesa për të shkelur në SHBA, Kryemadhi në siklet para gazetares: Nuk e vë dorën në zjarr as për Ilirin!

“Vija e kuqe”/ Petrit Vasilit i refuzohet kërkesa për të shkelur në SHBA, Kryemadhi në siklet para gazetares: Nuk e vë dorën në zjarr as për Ilirin!

Radio “Zëri i Amerikës” zbuloi të enjten një detaj të bujshëm gjatë intervistes me kryetaren e LSI Monika Kryemadhi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ...
SKANDAL/ Pas denoncimit të ekskluzive.al, inspektorët e AKU-t zbarkojnë në “Conad”, e frikshme çfarë zbulojnë tek mishi e sallamrat (Foto)

SKANDAL/ Pas denoncimit të ekskluzive.al, inspektorët e AKU-t zbarkojnë në “Conad”, e frikshme çfarë zbulojnë tek mishi e sallamrat (Foto)

Herë pas here Ekskluzive.al ka denoncuar disa raste abuzive për shitjen e produkteve ushqimore të skaduara, që janë jashtëzakonisht të dëmshe dhe të r ...
Berisha i bënë jehonë artikullit të portalit anglez specialist i “Fake News” për propagandën ruse dhe bënë paralajmërimin për luftë civile

Berisha i bënë jehonë artikullit të portalit anglez specialist i “Fake News” për propagandën ruse dhe bënë paralajmërimin për luftë civile

Nuk mund të kalonte edhe pa reagim nga Sali Berisha, shkrimi në portalin anglez të Ana K Scheer, e cila teksa bënte një përshkrim të detajuar të gjend ...
1 2 3 91 10 / 907 POSTS