Category: Dosja X

1 2 3 110 10 / 1091 POSTS
Metën e tmerron Dvoranin: Gjyqtari vendosi….ta dërgonte pas hekurave për aferën 700 mijë euro, kërkoi ekspertizë nga SHBA

Metën e tmerron Dvoranin: Gjyqtari vendosi….ta dërgonte pas hekurave për aferën 700 mijë euro, kërkoi ekspertizë nga SHBA

Thellohet skandali me Gjykatën Kushtetuese. Presidenti Ilir Meta ka nisur një sulm të paprecedentë ndaj kreut të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, A [...]
Rrëfimi i Justina Aliaj, Si udhëheqësit komunistë ngacmonin artistet e bukura

Rrëfimi i Justina Aliaj, Si udhëheqësit komunistë ngacmonin artistet e bukura

Justina Aliaj këngëtarja shkodrane, një prej zërave më të fuqishëm që rrëmbeu shumë shpejt zemrat e shqiptarëve, e ndodhur në Shkodër për pak ditë, tr [...]
Ndrenika, Mima, Anagnosti, Lako, Shkjezi, Shyti, Bakalli, etj…në listën me 51 artistë që do hiqeshin nga Tirana në 1976-ën me porosinë e Ramiz Alisë

Ndrenika, Mima, Anagnosti, Lako, Shkjezi, Shyti, Bakalli, etj…në listën me 51 artistë që do hiqeshin nga Tirana në 1976-ën me porosinë e Ramiz Alisë

Dashnor Kaloçi Memorie.al publikon dokumentin zyrtar të vitit 1976 i hartuar nga sektori i Arsim-Kulturës në Komitetin Qëndror të PPSH-së, ku një l [...]
“Doktor, ta gëzoç 8 nëntorin”! Sali Berisha, komunist qysh 21 vjeç, i pranuar më 8 nëntor 1968… 22 vjet sekretar i PPSH e 23 vjet i PD

“Doktor, ta gëzoç 8 nëntorin”! Sali Berisha, komunist qysh 21 vjeç, i pranuar më 8 nëntor 1968… 22 vjet sekretar i PPSH e 23 vjet i PD

Kontribut me 29 vjet spiun sigurimi/ Ribotim i shkrimit të “PAMFLETI”, datë 8 nëntor 2018; si kujtesë për ata militantë e qendrestarë të PD, që vazhdo [...]
Kuvendi bën “lëmsh” demokratët e rinj, shton dhe heq deputetët nga grupi

Kuvendi bën “lëmsh” demokratët e rinj, shton dhe heq deputetët nga grupi

Menjëherë pasi Top Channel publikoi lajmin e përbërjes së re të Grupit Parlamentar Demokrat, Kuvendi fshiu në mënyrë të beftë nga faqja publikimin e b [...]
Zbardhet tjetër skandal i Ilir Metës: Ja si u tentua shitja e 30 mijë ton nafte të Albpetrol dhe pazari për ndarjen e 1 milionë dollarëve!

Zbardhet tjetër skandal i Ilir Metës: Ja si u tentua shitja e 30 mijë ton nafte të Albpetrol dhe pazari për ndarjen e 1 milionë dollarëve!

Nuk kanë fund skandalet e presidenti Ilir Meta. Gjatë kohës që ai ishte në pushtet krah Sali Berishës i plasi në dorë afera me Dritan Priftin, i cili [...]
Afera e videos 700 mijë euro: Ja si ekspertët e “Kristalit” shpëtuan Ilir Metën! Presidenti i shpërbleu me miliona euro tendera

Afera e videos 700 mijë euro: Ja si ekspertët e “Kristalit” shpëtuan Ilir Metën! Presidenti i shpërbleu me miliona euro tendera

Nuk kanë fund skandalet e Gjykatës së Lartë me vendimin për të shpallur të pafajshëm Ilir Metën në aferën 700 mijë eurosh në videon e publikuar nga Dr [...]
Shkatërrimi i 500 fabrikave në Shqipëri nga viti ’90-’95

Shkatërrimi i 500 fabrikave në Shqipëri nga viti ’90-’95

Besoj keni dëgjuar që në ditët e sotme lufta nuk është më me heshta, shpata dhe pushkë, (përgjithësisht) por sot lufta e vërtetë është lufta e tregjev [...]
Ma tregoi vetë sekretin! Mjeku francez: Ja përse Enveri nuk i hapte kufijtë e Shqipërisë!

Ma tregoi vetë sekretin! Mjeku francez: Ja përse Enveri nuk i hapte kufijtë e Shqipërisë!

INTERVISTA/Flet Hasan Luçi, ish-zbulues politik i Shqipërisë në Francë: Kur vdiq Enveri, profesori dhe mjeku francez, Pol Miliez dha një intervistë pë [...]
Historia e “Robin Hood-it shqiptar”: Kush ishte Zani Çaushi që Romano Prodi i besoi jetën dhe kishte mik politikanët

Historia e “Robin Hood-it shqiptar”: Kush ishte Zani Çaushi që Romano Prodi i besoi jetën dhe kishte mik politikanët

Në rubrikën “Dikur” do të rikthehemi në vitin 1997, vitin e mbrapshtë kur b.andat në vend mbinin si kërpudha. Por sigurisht një nga më fa.mëkeqet, emr [...]
1 2 3 110 10 / 1091 POSTS
izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat