Category: Blog

1 2 3 243 10 / 2427 POSTS
Ilir Meta kundërshtoi dhe iu sul ashpër SHBA-së, reagon Kreshnik Spahiu

Ilir Meta kundërshtoi dhe iu sul ashpër SHBA-së, reagon Kreshnik Spahiu

Dita e sotme ka pasur një acarim të dukshëm të qëndrimit të Presidentit të Republikës Ilir Meta ndaj Shteteve të Bashkuara në veçanti dhe ndaj një gru [...]
Pasi Meta sulmoi SHBA-të, gazetari i njohur paralajmëron ‘tërmet’ në politikën shqiptare: Në valle është përfshirë publikisht edhe DASH. Humbësi ka një fat më të rëndë! Në pritje të Big Bang-ut

Pasi Meta sulmoi SHBA-të, gazetari i njohur paralajmëron ‘tërmet’ në politikën shqiptare: Në valle është përfshirë publikisht edhe DASH. Humbësi ka një fat më të rëndë! Në pritje të Big Bang-ut

Në Shqipëri presidenti Ilir Meta ju rikthye sot sulmeve ndaj përfaqësuesve ndërkombëtarë lidhur me Reformën në Drejtësi dhe kryesisht për komentet e t [...]
Baze: A do të qëndrojë e bashkuar opozita në frontin “anti-amerikan” të Ilir Metës?!

Baze: A do të qëndrojë e bashkuar opozita në frontin “anti-amerikan” të Ilir Metës?!

Nga Mero Baze Vendimi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimit Europain, që Komisioni i Venecias të zgjidhë ngërçin e krijuar në formimin [...]
Ngjela: Edhe Saliu i shpalli luftë Amerikës në 97-ën, po fluturoi si leckë

Ngjela: Edhe Saliu i shpalli luftë Amerikës në 97-ën, po fluturoi si leckë

Nga Spartak Ngjela Çfarë do të ndodhte me një president të tillë në një vend demokratik? Do të shkarkohej nga Parlamenti sa më shpejt, dhe do të [...]
Meta po i përdor të gjithë, nga Berisha e Nishani, te Muçi dhe Xhaferllari

Meta po i përdor të gjithë, nga Berisha e Nishani, te Muçi dhe Xhaferllari

Nga Ardit Rada Prej disa ditësh, Ilir Meta ka ftuar në zyrën e tij ish-presidentët në përpjekje për të gjetur një zgjidhje prej tyre. Por deklarata [...]
Mbi shfaqjen e fantazmës së Sali Berishës në Presidencë

Mbi shfaqjen e fantazmës së Sali Berishës në Presidencë

Nga Mero Baze Vizita e Sali Berishës në Presidencë ishte e panevojshme për Ilir Metën. Ai ka më shumë se një vit që e ka atë këshilltar të krizës q [...]
“O popull, mos u merrni me Metën dhe Berishën se ia kanë pluguar nënën Kushtetutes dhe po mundohen t’ia lërojnë dhe Reformës në Drejtësi, kujdes mos mbeteni viktima”

“O popull, mos u merrni me Metën dhe Berishën se ia kanë pluguar nënën Kushtetutes dhe po mundohen t’ia lërojnë dhe Reformës në Drejtësi, kujdes mos mbeteni viktima”

Nga Artan Hoxha Elbasan i bukur, Elbaaaasaaan.. Presidenti takon ish-presidentet gjoja ne mbrojtje te kushtetutes dhe reformes ne drejtesi, nder [...]
A do e shpërndante Ilir Meta parlamentin sikur të kishte hapësirë edhe një presje ligjore?!

A do e shpërndante Ilir Meta parlamentin sikur të kishte hapësirë edhe një presje ligjore?!

Nga Anri Bala Ka disa ditë, që nëpër disa gjirize mediatike, qarkullon një pyetje, herë direkt dhe herë indirekt, duke i'a drejtuar Metës, se: "A d [...]
“Dy kukullat e Metës do t’i pushojë KPK-ja dhe dekreti nuk zbatohet se bien në burg”, Spartak Ngjela jep paralajmërimin e fortë për presidentin: Pse shqetësoheni, zoti Meta?

“Dy kukullat e Metës do t’i pushojë KPK-ja dhe dekreti nuk zbatohet se bien në burg”, Spartak Ngjela jep paralajmërimin e fortë për presidentin: Pse shqetësoheni, zoti Meta?

Avokati Spartak Ngjela ka reaguar sërish për ngërçin e krijuar për ngritjen e Gjykatës Kushtetuese. Avokati analizon veprimet sesi presidenti Ilir Met [...]
Avokati Romeo Kara: Fundi i sojit të Metës, perveçse tragjik, është edhe qesharak!

Avokati Romeo Kara: Fundi i sojit të Metës, perveçse tragjik, është edhe qesharak!

“Qetesia dhe dashuria” e Metes, u shkrine si vesa e mengjesit. Sapo u ndje i rrezikuar, Meta nxorri perseri dhembet e tij të kalbura nga demoralizi [...]
1 2 3 243 10 / 2427 POSTS
izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat