Category: Antagonizem

1 2 3 5 10 / 49 POSTS
Si është ngritur biznesi i vajit të kanabisit në Maqedoni, janë licencuar 23 kompani

Si është ngritur biznesi i vajit të kanabisit në Maqedoni, janë licencuar 23 kompani

Maqedonia e veriut e ka parë industrinë e kanabisit mjekësor si një mundësi të mirë për të nxitur zhvillimin ekonomik të vendit. Top Story do të shfaq [...]
“Amaneti” i Xhovani Falcones se do vinte një ditë që do kishte edhe m.afie nga fqinjët… shqiptare

“Amaneti” i Xhovani Falcones se do vinte një ditë që do kishte edhe m.afie nga fqinjët… shqiptare

Kokaina nga Kolumbia dhe Ekuadori, në shumë raste edhe nga Brazili ka qenë temë e diskutuar fillimisht nga grupet mafioze italiane, e më pas nga ato s [...]
Rama: Do të flas me Macron për negociatat! Reformën Zgjedhore e miratojmë brenda dhjetorit  me apo pa opozitën e rrugës! S’do presim PD-në

Rama: Do të flas me Macron për negociatat! Reformën Zgjedhore e miratojmë brenda dhjetorit me apo pa opozitën e rrugës! S’do presim PD-në

Ju besoj e dini që ne jemi në një proces zgjedhor brenda partisë dhe sot nga një anë kemi parë ecurinë e procesit, nga ana tjetër kemi dakordësuar mbi [...]
Rama  jep mesazhin e prerë pas mashtrimeve të Presidencës për pastërtin e figurës së Metës

Rama jep mesazhin e prerë pas mashtrimeve të Presidencës për pastërtin e figurës së Metës

Kryeministri Edi Rama ka reaguar menjëherë pas deklaratës për mediat të Presidencës. Në një reagim të shkurtër në Facebook, ku ka shpërndarë tre ng [...]
Video / Kur Monika Kryemadhi plot emocione i thurte lavde Edi Ramës: Fitove, ke rininë me vete

Video / Kur Monika Kryemadhi plot emocione i thurte lavde Edi Ramës: Fitove, ke rininë me vete

Në vitin 2000, Edi Rama do të garonte për Kryetar Bashkia në Tiranë. Aty do të fillonte edhe ngjitja e tij politike, ndërkohë që sikurse shihni edhe [...]
PS pritet ta heqë nga BSH! Arben Malaj hidhet në kundërsulm: Padi 28 deputetëve që firmosën peticionin

PS pritet ta heqë nga BSH! Arben Malaj hidhet në kundërsulm: Padi 28 deputetëve që firmosën peticionin

Anëtari i Këshillit Mbikëqyrës të Bankës së Shqipërisë Arben Malaj ka deklaruar se ka paditur për shpifje 28 deputetët e Partisë Socialiste, të cilët [...]
Rikthim i pushtetit të familjeve në Greqi: Partitë si mbretëri që ndërrojnë froni çdo 8 vjet

Rikthim i pushtetit të familjeve në Greqi: Partitë si mbretëri që ndërrojnë froni çdo 8 vjet

Partia konservatore greke, Nea Demokratia rikthehet sërish në pushtet. Kyriakos Mitsotakis i ka premtuar vendit ulje tatimesh, më shumë punësim dhe in [...]
Shefi i kabinetit të Metës me nivel “Meta”: I jep Presidenti të drejtën që të sugjeroi ministrat kryeministrit!

Shefi i kabinetit të Metës me nivel “Meta”: I jep Presidenti të drejtën që të sugjeroi ministrat kryeministrit!

Arben Cici, shef i kabinetit të presidentit Ilir Meta, ka folur rreth vendimit të Metës për të mos e dekretuar Gent Cakaj si ministër të Jashtëm të Sh [...]
Shitjet e makinave elektrike në Norvegji një rekord botëror!

Shitjet e makinave elektrike në Norvegji një rekord botëror!

Rreth 1/3 e makinave që u shitën në Norvegji gjatë vitit të kaluar ishin elektrike. Ky është një rekord i ri botëror, ndërsa vendi po përpiqet t’i jap [...]
1 2 3 5 10 / 49 POSTS
izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat