Category: Aktualitet

1 2 3 1,235 10 / 12346 POSTS
Hungaria pranon kërkesën për azil të ish-kryeministrit Nikolla Gruevski

Hungaria pranon kërkesën për azil të ish-kryeministrit Nikolla Gruevski

Ish-kryeministri i Maqedonisë Nikolla Gruevski përmes profilit të tij në rrjetet sociale ka njoftuar se shteti i Hungarisë i ka dhënë përgjigje poziti ...
Ngjela për protestuesit: Zaptuesit e pronave kërkojnë dëmshpërblim pa qenë pronarë

Ngjela për protestuesit: Zaptuesit e pronave kërkojnë dëmshpërblim pa qenë pronarë

Avokati Spartak Ngjela ka reaguar për protestat, që janë duke zhvilluar banorët e zonës së Astirit, të cilët kundërshtojnë prishjen e banesave të tyre ...
Bledi Mane/ Çfarë  kanë bërë?! Pasuritë e “frikshme” të gazet-arëve shqiptarë! Ja lista e 14 më të kamurve që kanë bërë palaçon e oborrit të radhës!

Bledi Mane/ Çfarë kanë bërë?! Pasuritë e “frikshme” të gazet-arëve shqiptarë! Ja lista e 14 më të kamurve që kanë bërë palaçon e oborrit të radhës!

Nga Bledi Mane Duhen kater kembe te kercejne tango, dy k.urva duhen te çelin bordellon. Ndryshe nga vallzimi klasik latin ku partneret ndjehen te bar ...
Marin Mema shpërthen ndaj politikanëve: E turpshme dhe skandaloze! Harxhoni miliona për mjete luksoze e zyra të rehatshme!

Marin Mema shpërthen ndaj politikanëve: E turpshme dhe skandaloze! Harxhoni miliona për mjete luksoze e zyra të rehatshme!

Për fat të keq sot Shqipëria ka fonde për gjithçka, për ngrehina pa vlerë, për betonerira të çdo lloji e tipi, për makina luksoze, zyra te rehatshme ...
Pasuria e tij ‘pushtoi’ gjithë BE-në dhe preku Panamanë! Kushëriri i Gruevskit ‘koka’ e tmerrshme e Evropës, si e ndërtuan piramidën korruptive!

Pasuria e tij ‘pushtoi’ gjithë BE-në dhe preku Panamanë! Kushëriri i Gruevskit ‘koka’ e tmerrshme e Evropës, si e ndërtuan piramidën korruptive!

Sasho Mijallkov rezulon me një pasuri të frikshme, pasi ka ‘pushtuar’ me biznese: vila luksoze, apartamente e kompani ndërtimi gjithë Evropën, madje p ...
Miliarderja Monika Kryemadhi mallkon në emër të fukarenjve “menaxherin” e oligarkëve Edi Rama, do ta zërë haka e “çizmes”?!

Miliarderja Monika Kryemadhi mallkon në emër të fukarenjve “menaxherin” e oligarkëve Edi Rama, do ta zërë haka e “çizmes”?!

Monika mes protestuesve në zonën ku ka jetuar me bashkëshortin Meta momentet e rinisë në shtëpinë e ‘dhuruar’ nga vëllai adoleshent Drini Kryemadhi, m ...
Kush është ish-shefi i Shërbimit Sekret që u arrestua në hotel, krahu i djathtë i ish-kryeministrit?!

Kush është ish-shefi i Shërbimit Sekret që u arrestua në hotel, krahu i djathtë i ish-kryeministrit?!

Maqedonia duket se ka mbërthyer ish-kryeministrin e ndodhur prej ditësh në arrati, Nikola Gruevski. Policia ka goditur sot ‘kokën’ më të rrezikshme në ...
Shqipëria jep shenja jete, kalojmë Uellsin me Balajn

Shqipëria jep shenja jete, kalojmë Uellsin me Balajn

Shqipëria ka fituar me rezultatin 1-0 ndaj Uellsit. Ekipi i Christian Panuccit bën autokritikë pas humbjes kundër Skocisë me rezultatin 0-4. Në stadiu ...
Kjo është prokuroria e së ardhmes?! Arta Marku “kyç” dosjen Argita-Fazlliç, të pastrimit të 132 milionë eurove me 6 firma false: Ja kërkesa dërguar Qipros, nga prokurori Genti Xholi!

Kjo është prokuroria e së ardhmes?! Arta Marku “kyç” dosjen Argita-Fazlliç, të pastrimit të 132 milionë eurove me 6 firma false: Ja kërkesa dërguar Qipros, nga prokurori Genti Xholi!

SPECIALE/Betimi që bëri nën tymin e shashkave të opozitës, rezultoi “betim shashkë”, mbasi deri tani, nuk ka prekur asnjë “mushkonjë” nga “moçali” kri ...
Këngëtari Renato Hamzai i zhdukur prej 4 vitesh, filmohet në shtator në Durrës! Flet dëshmitarja: Kamarieri i lokalit më tha mos trego se je e fikur (Video)

Këngëtari Renato Hamzai i zhdukur prej 4 vitesh, filmohet në shtator në Durrës! Flet dëshmitarja: Kamarieri i lokalit më tha mos trego se je e fikur (Video)

Është dëshmija e një vajze nga Durrësi, e cila pretendon se ka parë këngëtarin e tallavasë, “Renin e Elbasanit” në një lokal në qytetin bregdetar. Ren ...
1 2 3 1,235 10 / 12346 POSTS