Category: Aktualitet

1 2 3 1,513 10 / 15130 POSTS
Faksimile/ Studentët e Drejtësisë firmosin peticionin: Duam mësim, nuk mund të na bllokojnë 20 veta

Faksimile/ Studentët e Drejtësisë firmosin peticionin: Duam mësim, nuk mund të na bllokojnë 20 veta

Studentët e Fakultetit te Drejtesise shprehen masivisht pro zhvillimit të mësimit në auditore dhe kundër bllokimit nga një grup i vogël të rinjsh të l ...
Nora Malaj tregon pse qau kur fliste Monika: Më emocionoi me vizionin e saj, si të mos derdhja lotë unë

Nora Malaj tregon pse qau kur fliste Monika: Më emocionoi me vizionin e saj, si të mos derdhja lotë unë

Në Konventën Kombëtare të Lëvizjes Socialiste për Integrim, deputeja Nora Malaj ka shpërthyer në lot. E ftuar në emision “Provokacija” në ABC News, ...
VIDEO/ Shpërthen humori në rrjet: Meta kërkon të rrahë Balilin, kurse Monika e ndalon

VIDEO/ Shpërthen humori në rrjet: Meta kërkon të rrahë Balilin, kurse Monika e ndalon

Edhe pse Lëvizja Socialiste për Integrim thuajse reagon për çdo zhvillim në vend, duket se nuk e ka pritur mirë prangosjen e ish-drejtorit të emëruar ...
Kujt i duhet shkolla?! 16-vjeçarja braktis kolegjin dhe tani fiton 1 milionë paund në vit

Kujt i duhet shkolla?! 16-vjeçarja braktis kolegjin dhe tani fiton 1 milionë paund në vit

Liv Conlon i habiti të gjithë, kur në moshën 16-vjeçare vendosi të braktisë shkollën. Mësuesit e saj e quajtën të “çmendur” dhe u përpoqën ta bindnin ...
Oferta që vjen nga Italia, me 1 euro mund të bëhesh pronar i një shtëpie me pamje mahnitëse nga Mesdheu

Oferta që vjen nga Italia, me 1 euro mund të bëhesh pronar i një shtëpie me pamje mahnitëse nga Mesdheu

Një ofertë që nuk mund ta refuzoni. Qyteti sicilian ka nxjerrë në shitje shtëpi me vlerë vetëm 1 euro! Shtëpi të vendosura në një kodër, me pamje mahn ...
Ndërtohet moli i ri i varkave tek Parku i Liqenit

Ndërtohet moli i ri i varkave tek Parku i Liqenit

Ndërtohet moli i ri i varkave tek Parku i Liqenit Katër vite më parë një hapësirë e zënë nga lokalet dhe kioskat pa leje që sillnin edhe ndotjen e liq ...
“Jam gay, e provova me Mariglenin në Skrapar”, Enkel Demi: Ta gjuajmë Muç Nanon me gurë, se e ka pak

“Jam gay, e provova me Mariglenin në Skrapar”, Enkel Demi: Ta gjuajmë Muç Nanon me gurë, se e ka pak

Nga Enkel Demi E mora Muçin në mëngjes në telefon dhe i thashë: “Se mos nis i sqaron…”. Atë mendje kishte. Muç Nano ka vazhduar me projektin e t ...
Aleatët të prerë ndaj Bashës: Ka frikë Ramën! Të mbajë premtimet, ose largohemi nga koalicioni

Aleatët të prerë ndaj Bashës: Ka frikë Ramën! Të mbajë premtimet, ose largohemi nga koalicioni

Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, ka paralajmëruar largimin nga koalicioni me Partinë Demokratike. Shkak mund të bëhët reforma zgje ...
Pas Ekonomikut edhe Fakulteti i Drejtësisë pro mësimit: Mbi 88 % e studentëve shprehen se janë për proces të rregullt mësimor

Pas Ekonomikut edhe Fakulteti i Drejtësisë pro mësimit: Mbi 88 % e studentëve shprehen se janë për proces të rregullt mësimor

Studentët e Universitetit të Tiranës shprehen masivisht pro zhvillimit të mësimit në auditore dhe kundër bllokimit nga një grup i vogël të rinjsh të l ...
Mbi 200 vende të lira pune në Kryeministri dhe Ministri! Lista dhe pagesat

Mbi 200 vende të lira pune në Kryeministri dhe Ministri! Lista dhe pagesat

Më shumë se 200 vende të lira pune në kryeministri dhe në ministri janë publikuar në faqen punetembare.al ku studentët e ekselencës mund të aplikojnë. ...
1 2 3 1,513 10 / 15130 POSTS