Burak Ozcivit bëhet baba, Fahriye Evcen sjell në jetë djalin e tyre

Burak Ozcivit bëhet baba, Fahriye Evcen sjell në jetë djalin e tyre

Aktori i njohur turk, Burak Ozcivit dhe bashkëshortja e tij, Fahriye Evcen, janë bërë prindër.

Mediat turke raportojnë se çifti është bërë me djalë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Karan.

Haberturk ka thënë detaje për peshën (3.670 gramë) dhe gjatësinë e foshnjës (52 centimetra), ndërsa aktori i ka qëndruar pranë bashkëshortes së tij në sallën e lindjes.

Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen u martuan në vitin 2017 në një ceremoni të veçantë.

Ata e kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në vilën Sait Halim Paşa Yalısı të Stambollit.

Çifti janë mjaft të njohur në Turqi për shkak të angazhimeve në seriale të ndryshme mjaft të ndjekura.

COMMENTS

izmirkanal d canlıankara escortbitcoin minerantalya escort
escort99.com