Blendi Fevziu kritikon hapur Albin Kurtin: Ka teza tipike majtiste që kanë rezultuar një dështim spektakolar

Blendi Fevziu kritikon hapur Albin Kurtin: Ka teza tipike majtiste që kanë rezultuar një dështim spektakolar

Gazetari, Blendi ka dhënë mendimin e tij mbi zgjedhjet parlamentare të së dielës në Kosovë, ku fitues doli Albin Kurti.

Fevziu nuk i ka kursyer kritikat nda Kurtit teksa është shprehur se ka disa teza majtiste që kanë dështuara, ndërsa shtoi se rritja e taksave në Kosovë do të jetë problematike.

“Ka disa teza tipike majtiste, që janë provuar dhe kanë rezultuar një dështim spektakolar. Kryesisht në ekonomi. Rritja e taksave do të jetë problematike.

Duhet të jetë i kujdesshëm, por shpresoj që të jetë një kryeministër i ndershëm. Është shumë e vështirë të ruash statujën e opozitarit kur je në pushtet. Kjo do ta bëjë Albin Kurtin shumë të kujdesshëm.”, tha Fezviu.

izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat