Basha sponsorizon postimet në Facebook, ndjekësit shpërthejnë të sharje: O rrotë k**i Gjermania i’a ka dhënë mbështetjen Shqipërisë përpara, e nuk pret të vish ti në pushtet

Basha sponsorizon postimet në Facebook, ndjekësit shpërthejnë të sharje: O rrotë k**i Gjermania i’a ka dhënë mbështetjen Shqipërisë përpara, e nuk pret të vish ti në pushtet

Kreu i PD-së sot ishte në një konferencë me gazetarët ku ishte me tone më të ulta pas kthimit nga Gjermania ku njoftoi se kishte takuar personalitete të CDU-së tek kongresi i tyre. Basha nuk është mjaftuar vetëm me këto takime për të marrë vëmendje si lideri i opozitës që ka humbur pak zërin javët e fundit dhe ka sponsorizuar postimet e tij në Facebook për të tërhequr më shumë audiencë që të mësojnë për takimet e kryetarit. Mirëpo këto publikime nuk janë pritur mirë nga ndjekësit e Bashës që e edhe pse i ka fitruar komentet të shohim zhgënjimin tek krytari i tyre teksa i bëjnë komente si disa më poshtë që pamë në postimin e tij me kryetaren e CDU-së gjermane:

Politikanët tanë vdesin për foto me të huajt A thua se do ngjisin shkallët e karierës me një foto

Oooo rrotë k…i kudo ku shkon po kështu flet por ato e bën faktë mbështetjen që i dhanë Shqipërisë para disa kohësh jo se do vish ti në pushtet.Aman ça bëni kështu se e çoroditët kët popull.

Or Lul boll u lodhem me llafe populli ka qe ne 91 qe ndegjon vetem llafe se vepra vari lesht

O kushuri Thuaju nonje fjak per patentat se na meruan

izmir | kanal d canlı | ankara escort | bitcoin miner |

Escort Mersin

|

Escort Eskişehir

|

Adana escort

|

Mersin çarşı escort

|

adana escort evde

|

eskisehirescort.asia

|

www.escortizmirescort.com

|

www.escortbursali.com

|

www.escortantalyali.com

|

avukat