malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
Basha e ka datëlindjen në të njejtën datë me PS, “dy gëzime” në një ditë – Tellalli

ankara escort

google seo Beylikdüzü Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama

Basha e ka datëlindjen në të njejtën datë me PS, “dy gëzime” në një ditë

Basha e ka datëlindjen në të njejtën datë me PS, “dy gëzime” në një ditë

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka sot datëlindjen, dhe me sa duket në partinë e tij janë përgatitur për ndonjë surprizë të këndshme.

Por në të njejtën ditë, pra më 12 qershor është dhe “datëlindja” e Partisë Socialiste në Pushtet.

Kështu që dy partitë më të mëdha politike kanë “dy gëzime” në një ditë.

Mbetet mister, nëse kryetari i mazhorancës Edi Rama, si gjithnjë do t’i dërgojë ndonjë buqetë me lule Lulzim Bashës dhe anasjelltas?!

Ndoshta dhe për të pasur një “oaz” paqeje në këtë klimë politike të mbarsur me konfliktualitet.

mersin escort | malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
malatya escortantayla escortMalatya escortEskişehir escortKayseri escortKonya escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortKayseri escortMalatya escortEskişehir escort Mersin escortantayla escortMersin escortEskişehir escortKayseri escortMalatya escortKonya escortEskişehir escort Malatya escortKayseri escortMersin escortEskişehir escort Malatya escort
Lipstick kıbrıs